Hattrick 04/24
Hattrick

Barák na EURO, Mbappé na OH, Řepka u zpovědi


Pestrou nálož fotbalového čtení nabízí jako vždy magazín Hattrick, jehož čtvrté letošní číslo vstupuje právě na trh. Na jeho stránkách můžete nahlédnout jak po pokličku národního týmu, tak i na profily fotbalových jmen, která buď psala nebo ještě píší tu menší, tu větší historii.

Ivan Hašek má za sebou první dva zápasy na lavičce národního týmu. On sám ví, že jeho výběry proti Norsku a Arménii neoslnily a že do evropského šampionátu už moc času nezbývá. Analýza reprezentace vám poví víc. V národním týmu se po delší přestávce objevil i Antonín Barák, který v těchto dnech stojí v dresu Fiorentiny jako soupeř Plzně ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy. Exkluzivní rozhovor s ním je rovněž součástí dubnového vydání Hattricku.

Pokud ve fotbale použijete slovo „blikanec“ zřejmě se vám všem vybaví jméno Tomáše Řepky. Na začátku tohoto roku oslavil padesátiny a nyní poskytl Hattricku upřímný rozhovor. Hovoří v něm jen o svých „blikancích,“ a hříších, z nichž se vyzpovídává, neboť věří v Boha. Vzpomíná na klíčové momenty své kariéry a novinářům vzkazuje: „Budu vám chybět, takového magora, jako jsem byl já, už těžko potkáte.“ Vážně, tento rozhovor s mužem, který zažil i kriminál, stojí za to!

Trochu z jiného soudku je Kylian Mbappé. Už to není zázračné dítě francouzského fotbalu, ale ikona země, která bude hostit olympiádu. Bude na ni Kylian hrát? Pokud ano, jako člen Paris Saint-Germain, či už Realu Madrid, kam má údajně namířeno? Jeho profil v Hattricku má vypovídající titulek: Léto splněných přání?

V Německu co nevidět skončí nadvláda Bayernu Mnichov a titul získá Bayer Leverkusen. Pomiňme nyní tři Čechy v kádru tohoto týmu a podívejme se pod pokličku klubu, který míří na německý trůn. Chemie tajemství Leverkusenu se jmenuje článek, který přibližuje práci sportovního ředitele Simona Rolfese, jednoho ze strůjců úspěchu Bayeru.

EURO už klepe pomalu na dveře, ale než se mediální pozornost přenese na turnaj v Německu, můžete na stránkách Hattricku zavzpomínat na historické okamžiky a speciálně na ty, které z Česka resp. Československa udělaly světovou velmoc číslo 1. V jaké činnosti? Určitě uhodnete, my jen napovíme, že hlavní hvězdou v této činnosti je od roku 1976 Antonín Panenka.

Hattrick samozřejmě přináší i oblíbené a zavedené rubriky. Anglický trávník rozebírá v posledních letech málokdy vídaný boj silné trojky o titul v Premier League, Nastavený čas zase svítí na cizinecké legie v obou pražských „S“, nechybí Hattrickář, Přestřelka a ani Povídka, která je nyní o jednom “zoufalci ze staré školy“.

HATTRICK s přílohou před EURO a pestrou náloží fotbalového čtení je pro fanoušky připraven na trhu!

Hattrick 04/24