Hattrick 12/23
Hattrick

Zlatý míč pro Haalanda, pět let s Šilhavým

Čas letí jako voda, na dveře klepou Vánoce a krátce před nimi přichází na trh poslední letošní číslo magazínu Hattrick. A v něm opět najdete pestrou nálož fotbalového čtení s malou nadstavbou, na kterou jste nebyli dříve zvyklí. Nejde o klasickou přílohu PUMA Zlatý míč Hattricku, jejíž desátý ročník jsme v redakci letos pořádali a jejímž vítězem se stal poprvé útočník Manchesteru City Erling Haaland. Nejde ani o klasické rubriky jako Hattrickář či Přestřelka, v níž se objevují kandidáti na post reprezentačního kouče i hříšníci z Belmonda.

Novinkou tohoto čísla Hattricku je názorová pestrost autorů. S naším magazínem začal spolupracovat nezávislý publicista Luděk Mádl, z jehož pera pochází nyní analýza s vypovídajícím názvem: Pět let s Jaroslavem Šilhavým. Na téma jeho možných nástupců si posvítil ve svém „Nastaveném čase“ Milan Macho a titulek – Trenére, vítejte na Titaniku už sám o sobě láká ke čtení. Stejně jako další materiály napříč fotbalovým světem.

Do Barcelony vás zavede Německý fotbalista roku Ilkay Gündogan, posvítili jsme si na Ajax a jeho podzimní krizi. Výrazná osobnost Baníku Ostrava Luděk Mikloško v rozsáhlém interview povídá o tom, jak by svůj milovaný klub chtěl posunout dál. A pokud si už advent krátíte nějakou štamprličkou, punčem či svařáčkem na trzích, pak i vás jistě zaujme pohled za kulisy anglického fotbalu, konkrétně za jeho Alkoholový odér.

MAGAZÍN HATTRICK PROSTĚ NABÍZÍ PESTROU NÁLOŽ FOTBALOVÉHO ČTENÍ!