SUE RYDER CHARITY CUP 2024.
Hattrick

Zaskórujte ve prospěch seniorů 

 
Máte firemní fotbalový tým a chcete hrát pro dobrou věc? Přihlaste se do SUE RYDER CHARITY CUP 2024. Již 16. ročník úspěšného benefičního turnaje firem v malé kopané proběhne letos 12. září, tradičně na Strahově. Hlavní cíl turnaje je podpořit práci zdravotních sestřiček, které střeží křehké zdraví klientů Sue Ryder. S celým týmem se také podílejí na tom, aby se paliativní péče stala pevnou součástí péče o seniory v celé ČR. Přidejte se.
 
Účastníky akce celopražského významu čeká spousta zábavy i adrenalinu. „Programem v Tréninkovém centru AC Sparta Praha na Strahově provede náš osvědčený parťák – sporťák Standa Bartůšek, správnou atmosféru umocní roztleskávačky a určitě potěší, pobaví, a hlavně POMŮŽE i aukční hra o dres s podpisy všech hráčů Sparty,“ říká tisková mluvčí české neziskové organizace Martina Moravcová.
 
Registrace teamů už je v plném proudu, na startovní listině ale stále zbývá posledních pár volných míst. Pokud máte ve firmě fotbalový tým a chcete si užít – navíc užitečný – teambuilding, máte šanci se ještě přihlásit. Všechny informace najdete na www.suerydercharitycup.cz.
 
„Sportu zdar a fotbalu zvlášť,“ jak říkával legendární sportovní komentátor vůbec prvního televizního přímého přenosu v Československu Vít Holubec. A my z Hattricku, coby hrdý mediální partner, dodáváme: „Fotbalu, co pomáhá, obzvlášť.“ 

Přidáte se? Vždyť stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme.

Podmínky zapojení do Sue Ryder Charity Cup 2024:

Účast v turnaji
Startovné 55.000 Kč + DPH 21 % zahrnuje:

Účast Vašeho firemního týmu v turnaji, logo na všech propagačních materiálech akce a tomto webu, příspěvky na Facebooku, na Instagramu, na LinkedIn, branding na Strahově a citát s fotografií na stránce turnaje, pokud vyhrajete.

Virtuální účast v turnaji
Startovné 40.000 Kč + DPH 21 % zahrnuje:

Fotbal hrát nemusíte – kopejte za důstojné stáří symbolicky. Získáte reklamní plnění výše uvedené +
PR článek na sue-ryder.cz a oficiální předání šeku při zahájení turnaje.

Na startovní listině už si na soupeře brousí zuby týmy z ČSOB, ČSOB poštovní spořitelna, ABS Jets, Bělina & Partners, Pražské vodovody a kanalizace, a.s., ŠKOFIN, Livesport, PORSCHE Česká republika, Philip Morris ČR, Pluxee, Software602, DATASYS s.r.o., Qminers, PwC, D.A.S. právní ochrana, ČEZ a loňští vítězové z Mediální skupina A 11.

Domov Sue Ryder, z.ú.
Šance pro důstojné stáří

Česká nezisková organizace, která již 26 let pomáhá seniorům a jejich blízkým ve chvílích, kdy jim stáří začíná přinášet starosti. Radí v otázkách stáří, pomáhá seniorům v domácnosti, každému se v péči individuálně přizpůsobuje, provází v závěru života. Sdílí zkušenosti se studenty, organizacemi a dalšími profesionály. Rozvíjí, inspiruje a kultivuje systém sociálních a zdravotních služeb. Aktivně přináší inovace do systému péče o seniory v ČR. 

Usiluje o to, aby v České republice mohl každý důstojně zestárnout.
 
www.sue-ryder.cz