Hattrick

Vychází nová kolekce FORTUNA:LIGY. Dárek v novém HATTRICKU: V každém čísle baliček této druhé edice

V příbalu každého výtisku nového červnového HATTRICKU k EURO 2020 najdete i balíček druhé edice oblíbených sběratelských kartiček FORTUNA:LIGY!

V únoru 2021 uvedl výrobce sběratelských kartiček SportZoo ve spolupráci s Ligovou fotbalovou asociací (LFA) unikátní kolekci  FORTUNA:LIGA 2020/2021.  Zájem o kartičky hvězd české nejvyšší fotbalové soutěže byl enormní. Karty s propracovaným designem, mnohé z nich doplněné o podpisy hráčů nebo o kousky použitých dresů, okamžitě vzbudily mezi mnohými sběrateli velkou pozornost a ohlas. 

„Několik  týdnů po spuštění prodeje  kartiček F:L jsme ve skladu počítali  poslední zbylé kusy boxů a balíčků. Na kartičky jsme měli mimořádně  pozitivní  odezvu, což nás velice potěšilo. Radost nám dělá i rozrůstající se česká komunita sběratelů. S o to větší radostí uvádíme na trh druhou kolekci fotbalových kartiček z poslední sezony „FORTUNA:LIGA 2020/2021 – 2. série“. Jelikož se vždy snažíme posouvat vpřed, tak i tentokrát jsme si pro fotbalové fanoušky připravili několik exkluzívních novinek,” prozradil Daniel Mrva, zakladatel společnosti SportZoo, která se výrobě sběratelských karet věnuje od roku 2016. 

Kolekce „FORTUNA:LIGA 2020/2021 – 2. série“ obsahuje tyto kartičky:

Základní set: 162 karet

Základní set je doplněný o dalších 162 fotbalistů  FORTUNA:LIGY, kteří se do seznamu první kolekce nedostali, do ligy přišli později, případně během sezony přestoupili. Každý tým má v základním setu zastoupení devíti hráčů. Set vychází také v paralelních limitovaných verzích Gold x/99 a Black x/19. 

Coach’s Rules: 18 karet

Speciální set věnovaný osmnácti trenérům FORTUNA:LIGY. S jejich kariérou se budou moci sběratelé seznámit díky zajímavým statistikám na zadní straně kartiček. 

Foreign Forces: 18 karet

Velmi oblíbený set Foreign Forces pokračuje i ve druhé sérii. Doplní ho osmnáct 18 legionářů, kteří se řadí mezi opory svých týmů. 

Debut Date Rookie: 18 karet

Na trávnících FORTUNA:LIGY se během sezony 2020/2021 objevilo hned několik výjimečných mladíků, kteří na začátku svých profesionálních kariér dostali příležitost okusit kvalitu české nejvyšší fotbalové soutěže. Osmnácti fotbalistům kromě základní verze vyjde také paralelní verze Limited x/199 a podpisová kartička s limitem x/99. 

Debut Date Flashback: 9 karet

Jak to bylo s debuty etablovaných hráčů FORTUNA:LIGY? Na to si SportZoo posvítil v setu Debut Date Flashback věnovanému devíti fotbalistům, kteří své mají své debuty v F:L už dávno za sebou. Kartičky vycházejí i v paralelní verzi Limited x/99 a v podpisové verzi v limitu x/49. 

National Team Warriors: 18 karet

Řada hráčů FORTUNA:LIGY kromě klubové úrovně bojuje také na té mezinárodní. Do setu bylo zařazeno osmnáct fotbalistů, kteří reprezentují celkem šest různých zemí. Set  rovněž vychází v paralelní limitované verzi x/199 a ve speciálním subsetu „National Team Warriors Auto Flag“ v limitu x/49, který bude doplněný o nášivku státní vlajky a o hráčův podpis.

Team leaders: 45 karet 

V setu „Team leaders“ si našlo místo hned pětačtyřicet fotbalistů FORTUNA:LIGY, kteří se díky svým kvalitním výkonům řadí mezi tahouny svých celků. V subsetu „Team leaders Auto“ vychází každému hráči také podpisová karta. Hráči byli rozdělení do dvou verzí – level 1 s limitem x/145 (27 hráčů) a level 2 s limitem x/85 (18 hráčů). 

Game Jersey: 18 karet

Populární drsné kartičky s kouskem použitého hráčova dresu nesmí chybět ani ve druhé sérii. Všechny kartičky jsou limitované x/99. 

Imperial Scripted Memorabilia: 36 karet

Velkou novinkou druhé série jsou kartičky s kouskem  materiálu použitého v zápasech FORTUNA:LIGY. Celkem šestatřicet fotbalistů do kartiček věnovalo své použité brankářské rukavice, stulpny či kopačky. Limit karty je v závislosti od materiálu x/15 nebo x/20. Všechny kartičky jsou doplněné o podpisy hráčů. 

Captain Scripted Armband: 18 karet

Vskutku exkluzívní materiál se nachází v kartičkách, které obsahují použitou  kapitánskou pásku osmnácti fotbalistů FORTUNA:LIGY. Zastoupení v setu mají všechny ligové kluby, kartička s kouskem pásky vychází v limitu x/5 a bude doplněná o hráčův podpis. 

Unique Mark: 18 karet

V první kolekci slavily obrovský úspěch nízko limitované kartičky Unique Mark, které ve velkém výseku skrývají celá písmena z jmenovky či části loga klubu, ligy nebo výrobce dresů. Mnohé z kartiček vycházejí v jedinečném limitu 1 of 1.

Kolekce sběratelských fotbalových kartiček „FORTUNA:LIGA 2020/2021 – 2. série“ vychází v červnu 2021. V prodeji bude ve třech variantách boxů retail (24 balíčků po 6 kartičkách), hobby (10 balíčků po 10i kartičkách) a exclusive (35 kartiček).

Všechny další informace o kolekci najdete na sociálních sítích SportZoo CZ a na webu www.sportzoo.store.cz!