Hattrick

Vše o top ligách. Příběh: Lewa do Barcy. O Šádkově jízdě i o rivalitě Slavia vs. Bohemians. Je tu nový HATTRICK! 

HLAVNÍ PŘÍLOHA KE STARTU TOP ZAHRANIČNÍCH LIG.

Anglická Premier League.

Španělská La Liga.

Německá bundesliga.

Italská Serie A.

Soupisky týmů. Hodnoty kádrů. Majitelé klubů. Hvězdy týmů. Stadiony. Tipy na umístění. Rozlosování první části.

• Francie – prognóza Ligue 1 i se silným PSG

PŘÍBĚH: LEWANDOWSKI DO BARCELONY

• Proč nakonec polský kanonýr odešel do zadlužené Barcelony, proč chtěl vůbec zmizet z Bayernu Mnichov a jak se to vše seběhlo?

• CO (NE)MŮŽE UDĚLAT PLZEŇ V LIZE MISTRŮ?

Jak dostal kontroverzní majitel Viktorie Plzeň Adolf Šádek Viktorii Plzeň do Ligy mistrů? Zaslouží si za to obdiv? A proč se zapomíná na policejní odposlechy z kauzy Berbr, resp. „Šváb“? To vše v rubrice PŘESTŘELKA věnované redakčním hádkám.

• 7 PLAKÁTŮ – těšit se můžete na kolektivní fota klubů, které to do uzávěrky srpnového Ligového speciálu HATTRICKU nestihly, tedy:

VIKTORIA PLZEŇ,

SPARTA PRAHA,

BANÍK OSTRAVA,

FC HRADEC KRÁLOVÉ,

SLOVAN LIBEREC,

FK JABLONEC a

BOHEMIANS PRAHA 1905!

SLAVIA PRAHA až v říjnovém vydání (ve čtvrtek 6. října 2022).

DERBY: SLAVIA vs. BOHEMIANS

Tradiční rubrika o tom, proč se slávisté s „Klokany“ měli rádi, spolupracovali a fandili spolu a dnes se nesnášejí?

• TÉMA: 10 TOP LETNÍCH PŘESTUPŮ

Haaland z Dortmundu do Manchesteru City, Lewandowski z Bayernu do Barcelony, ale i další. Třena Sterling ze City do Chelsea atd.!

• INTERVIEW I: ANTONÍN ROSA MLADŠÍ

Dnešní expert O2 TV Sport se na rozdíl od Tomáše Chorého v roce 2016 v utkání Teplice-Zlín (1:2) přiznal a dostal za to od Českého olympijského výboru Cenu Fair Play. Proč byl ale pak pro někoho v teplickém klubu za vyvrhele a proč celkem mladý ukončil profesionální kariéru?

• INTERVIEW II: VOJTĚCH DYK

Populární český herec a zpěvák jakožto letenský rodák odmalička fandí Spartě. Chodil i do jejího kotle a dodnes hraje jako registrovaný člen FAČR fotbal. Za koho? A jak vidí a sleduje současné fotbalové dění?

ANGLICKÝ TRÁVNÍK

Oblíbená rubrika Jiřího Hoška. Premier League slaví třicáté narozeniny. Jak se vyvíjí a bude směřovat? A kolik stojí pinta piva na všech dvaceti stadionech

– POVÍDKA TOMÁŠE BENDY na téma „Kdy začíná Cristianu Ronaldovi Liga mistrů?“.

– HATTRICKÁŘ: Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na citát měsíce a těšit se můžete i na ty nejzajímavější události.

HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu! V prodeji již od čtvrtka 1. září 2022. Více na e-shopu casopisyknihy.cz