Hattrick

Vše o fotbalové lize: jedině v Hattricku!

Fotbalová sezona má ve svém jarním provedení za sebou první kolo a rychle bude ubíhat dál. Co je nového v jednotlivých klubech? Jak se změnily kádry a kdo bude mistrem a kdo pofičí do druhé ligy? To vše najdete v magazínu Hattrick, který je nyní na trhu.

Hattrick jako jediný fotbalový magazín nabízí opravdu ucelený přehled o všech 16 klubech české nejvyšší soutěže. Je tak pro všechny fanoušky neodmyslitelným průvodcem všemi zápasy, ať už sedíte doma u televize, nebo jste těmi šťastnými, kteří se vejdou do (současného) limitu tisíce fandů a dívají se přímo na stadionu.

Co HATTRICK nabízí?

– přehled soupisek všech hráčů s číslem, výškou, váhou, počty startů v lize a kompletním přehledem klubů, v nichž od mládeže až po současnost působil.

– Hattrick nově nabízí i „CV“ všech šestnácti trenérů a počet jejich odkoučovaných duelů v lize.

– dozvíte se také, na kolik peněz si jednotliví trenéři přijdou. Schválně, kolikrát víc bere takový Trpišovský ze Slavie oproti Páníkovi z Karviné?

– jako vždy představujeme celý klub se všemi jeho úspěchy, tituly a poháry, nechybí složení realizačních týmů.

– krátce jsme se ohlédli za zimní přípravou a nastínili trumfy pro jaro.

– nechybí los, ať už kompletní ligy, nebo u každého klubu zvlášť.

– Všechny zápasy první ligy můžete sledovat v O2 TV Sport a O2TV fotbal, takže součástí představení všech 16 týmů jsou i tipy z televizní redakce, tentokráte se této role ujal Vlastimil Kaiser.

Prostě magazín HATTRICK nemůže chybět ve výbavě žádného pořádného fanouška české nejvyšší fotbalové soutěže!