Hattrick

Vaněk chce, aby Brno bylo jako Plzeň

Hrozně rád by svému současnému a zároveň mateřskému klubu pomohl k tomu, co před pár lety dosáhla Viktoria Plzeň. Jenže zatím to jde velmi ztuha, spíše vůbec. O kom a čem je řeč? O Ondřeji Vaňkovi, který už skoro dva roky hraje zase ve Zbrojovce, ale největší kariérní slávu zažil právě v západočeském klubu. 

S Ondřejem Vaňkem si můžete přečíst exkluzivní rozhovor v magazínu Hattrick, který vznikal na zimním soustředění na Maltě. A byl to rozhovor velmi otevřený a upřímný.

Třicetiletý záložník, který hrával také v Turecku a Rusku, proslul nejen fotbalem, ale zapletl se i s drogovým dealerem, který mu údajně měl obstarávat kokain. „K tomu se teď nechci vyjadřovat, všechno řeknu, až skončím s fotbalem,“ uzavřel si pusu při tématu, kdy se hovorový výraz pro kokain srovnával se značkou piva.

Ale bylo to jediné téma, které nechtěl Vaněk komentovat. Hovořil o svém kamarádském vztahu s Davidem Limberským, vedle něhož seděl v jeho bentley při známé aféře, kdy „Limba“ nadýchal.

Vaněk rovněž popsal své strasti a slasti při angažmá v Turecku a Rusku, kde má stále hodně přátel. Kompletní rozhovor s titulkem „Kokeš je pivo – a basta“ si můžete přečíst v magazínu Hattrick, který je nyní na trhu.

zdroj foto: FC Zbrojovka Brno