Hattrick

V novému HATTRICKU: Jak se česká reprezentace vypořádala s lazaretem

Kvapíkovým tempem ubíhá sezona reprezentačního fotbalu. Český národní tým nyní čeká v kvalifikaci o světový šampionát v roce 2022 klíčový zápas s Walesem a pak cesta do ruské Kazaně na duel s Běloruskem. V jaké pozici a kondici do ní výběr Jaroslava Šilhavého vstoupí? Ohlédnutí za zářijovým srazem nabízí jako malý předkrm před těmito souboji magazín HATTRICK.

V jeho analýze se velmi často objevuje slovo lazaret. Protože takovou marodku a výpadky jako v září národní tým za dobu své moderní existence neměl. Jak se s ní vypořádal?

Výsledky jsou známy, ale HATTRICK nabízí i pohled pod pokličku dění. Co se povedlo, co by mohlo být lepší a co by se nemělo opakovat. ¨

Zásadním textem této zevrubné analýzy je i podrobný popis toho, jak daleká či blízká je cesta do Kataru. První místo má už pod palcem Belgie, Česko bojuje o druhé, ale i v případě, že by ně něj nedosáhlo, má šanci proklouznout do dvoustupňové baráže na základě umístění v Lize národů. HATTRICK detailně popisuje, co je k tomu potřeba.

Vše o kvalifikaci MS 2022 z českého pohledu najdete v novém čísle magazínu HATTRICK, který vyšel minulý čtvrtek.