Hattrick

V novém HATTRICKU: Komplexní servis k ligovému jaru

Co se počasí týče, je k jaru ještě hodně daleko. Ale to fotbalové je v plném proudu, tedy alespoň na nejvyšší české úrovni. A zároveň s fotbalovým jarem vkročil mezi fanoušky i magazín HATTRICK, jehož nejnovější číslo přináší obsáhlou přílohu ke startu první ligy.

Jako vždy v ní najdete komplexní servis o všech šestnácti účastnících.

– základem jsou soupisky týmů, včetně odchodů, příchodů a je už v Hattricku samozřejmostí, že u každého hráče najdete nejen jeho tělesné parametry a počet ligových startů i branek, ale také fotbalový životopis hráčů, od žáků až po současný klub.

– Přečtete si také výroky trenérů před začátkem jara, ani u koučů nechybí jejich CV a počet zápasů na lavičce v roli prvního trenéra.

– světem hýbou peníze, fotbal není výjimkou, takže v HATTRICKU se dozvíte i to, s jakým rozpočtem kluby hospodaří, jaká je aktuální hodnota jejich kádru a také to, jakou výplatu dostávají trenéři za svoji práci. A věřte, jsou to pořádné rozdíly!

– nechybí ani představení stadionů , na nichž se hraje, na to budou zvědavi především v Pardubicích, které vstoupily do jara první zápasem na zbrusu novém stadionu proti Slavii.

– a pokud by se čtenář chtěl ponořit do historie, nabídnou mu dvoustrany o každém klubu i přesné vizitky s počty titulů, nejlepšími střelci a dalšími údaji.

Zkrátka liga bez HATTRICKU je jako rybník bez vody. 

Únorový HATTRICK LIGOVÝ PRŮVODCE – JARO 2023 je na trhu už od čtvrtka 2. února 2023 ve všech dobrých trafikách.