Plakátový speciál
Hattrick

Unikátní plakáty pro malé fanoušky i velké sběratele v novém HATTRICKU!

Pro mladé fotbalisty i velké sběratele fotbalových plakátů znovu vychází speciální plakátové číslo časopisu HATTRICKU a na své si v něm přijdou úplně všichni!

Třeba takový Ivan Provedel, brzy třicetiletý brankář Lazia Řím, by rozhodně neměl chybět v žádné sbírce, ale pravděpodobnost, že ještě někdy na plakátu vyjde, je velmi malá. Provedel se loni na podzim stal teprve čtvrtým brankářem v historii Ligy mistrů, kterému se podařilo skórovat. A teprve druhým, který svého zápisu na střeleckou listinu nedosáhl z penalty.

Jen těžko opakovatelnou raritou jsou také plakáty Ansu Fatiho v dresu Brightonu nebo Michyho Batshuayie v dresu tureckého Fenerbahce.

Uctívači největších hvězd zase ocení plakáty „Mo“ Salaha, Harryho Kanea, Antoine Griezmanna, Gabriela Jesuse nebo Sergia Ramose.

A na své si přijdou i fandové pražských „S“ a celého českého fotbalu kteří si mohou vyvěsit plakáty Mojmíra Chytila, Angela Preciada, Matěje Vydry nebo Patrika Schicka.

Nechybí ani týmové plakáty Manchesteru City, Realu Madrid, Bayernu Mnichov, Sparty, Slavie či Plzně a desítky dalších. Celkem jich v tomto čísle najdete přes 40! To vše jen za 99 Kč.