Blogy

Trojan: „Bylo by dobré, kdyby se pan Tvrdík vrátil ke svým původním postojům“. Malík čistí fotbal jako Berbr: Řepka ven!

Předseda FAČR Martin Malík po říjnovém zatčení svého expředsedy Romana Berbra oznámil, že bude český fotbal od nekalých živlů čistit sám se svým současným výkonným výborem, mimochodem až na pár výjimek plným samých kovaných berbrovců. Dělají to za „taktického“ mlčení většiny profiklubů přesně ve stylu „Náčelníka“. Jak už se objevilo v deníku Sport či na serveru ruik.cz, naposledy prošel na zasedání VV FAČR návrh již dále nezařadit bývalého generálního sekretáře FAČR Rudolfa Řepku (navíc člena disciplinární komise UEFA) na listinu delegátů UEFA. Řepka je nyní „čirou náhodou“ jednou z hlavních postav opoziční skupiny Fevoluce. 

Ta teď v pondělí představila svůj nový videoklip proti „pijavicím“ v českém fotbale, v němž kromě internacionálů a tváří Fevoluce Vladimíra Šmicera, Jana Kollera a Tomáše Ujfalušiho vystupuje i mistr Evropy z roku 1976 Antonín Panenka, herci Ivan Trojan a Petr Čtvrtníček a hudebník David Koller. 

Trojan: „Není to normální!“

Ivan Trojan, který mimochodem v sobotu obdržel prestižní Cenu české filmové kritiky 2020 za svou roli ve filmu Šarlatán, k tomu mj. řekl: „Stát tu řídí bývalí komunističtí aparátčíci a estébáci. A to samé se děje ve fotbale. Nejhorší na tom je, že se jim daří vytvářet dojem, jako že je to celé normální. Já za sebe otevřeně říkám, že s tím nesouhlasím, protože je to cesta do pekel. A má podpora Fevoluce? Nejsem naivní. Ty tlaky proti snahám o zavedení změn budou silné a velké. Ale prostě se to musí přinejmenším zkusit.“

Celý Čtvrteční ofsajd Pavla Procházky si můžete přečíst exkluzivně na serveru eFotbal – https://www.efotbal.cz/clanek-219880-Trojan-Bylo-by-dobre-kdyby-se-pan-Tvrdik-vratil-ke-svym-puvodnim-postojum-Malik-cisti-fotbal-jako-Be.html !

zdroj foto: efotbal.cz