Hattrick

Televize: nejbližší cesta k fotbalu, říkají Bosák a Radotínský

Jejich hlasy se z živého vysílání televize na více než dva měsíce odmlčely. Kvůli koronaviru byly ke slyšení jen ze záznamů. Teď už se ale zase televizní komentátoři Jaromír Bosák a Tomáš Radotínský, dvě české špičky ve svém oboru, těší do práce. Liga (snad) klepe na dveře a oni už „brousí“ hlasivky.

V době „nicnedělání“ s oběma mistry mikrofonu vedl magazín Hattrick dialog. Jak jinak, než o mlčení fotbalových zbraní a dalších záležitostech kolem nejpopulárnější hry a světě.

„Mně se nicnedělání netýká, práce mám pořád spoustu. Spolupracuji se serverem Seznam Zprávy, točím svého Ušáka i podcasty k Premier League,“ říká v rozhovoru Jaromír Bosák, který je na volné noze.

„Já se taky nenudím, mám půlroční dceru, tak mám čas se jí věnovat. To by za normálních okolností bylo mnohem složitější,“ přitakává komentátor O2 TV sport Tomáš Radotínský.

O čem dále v interview mluvili:

– o tom, že v době „bezdivákové“ bude televize jedinou a nejsnazší cestou k fotbalu

– o tom, jaké názory mají na pokračování české ligy po konci nouzového stavu

– o regulérnosti dohrávaných soutěží

– o ligách v cizině

– o anglickém „přání“ dohrávat na neutrální půdě

– a taky o tom, jaký dopad může mít současná situace na fotbal v nižších soutěžích

Celý dvojrozhovor s Jaromírem Bosákem a Tomášem Radotínským  si přečtěte v novém, květnovém čísle magazínu HATTRICK, které vyšlo ve čtvrtek 7. května 2020: