Blogy

Staré postberbrovské struktury nasadily do boje o Beroun Paulyho ředitele FAČR pro strategii. A nechutné pomluvy

Boj o udržení se starých strahovských a postberbrovských struktur FAČR u moci za každou cenu nabývá na intenzitě už v průběhu valných hromad okresních fotbalových svazů.  Důkazem budiž situace v OFS Beroun, kde v sobotu 13. března na předsedu kandiduje zástupce opoziční Fotbalové evoluce (Fevoluce) Ondřej Lípa (na snímku), jenž na Berounsku bydlí. 

Bývalý tiskový mluvčí FAČR, který kvůli nesouhlasu s praktikami exmístopředsedy FAČR Romana Berbra odešel ze Strahova ještě před „Náčelníkovým“ zatčením, nyní čelí nechutnému tlaku a praktikám hodných tajné komunistické policie, u níž bývalý vládce českého fotbalu dobrovolně coby profesionál sloužil a jež ho podle jeho slov prý zocelila. Lípa je nyní na Berounsku vystaven různým anonymům, nechutným pomluvám či každodenním telefonátům sponzorům či delegátům, jež ho mají před sobotní volbou očernit.   

„Je to síla, ta intenzita výpadů vůči mé osobě stupňuje, snaží se podnikat cokoli, abych na Berounsku nevyhrál. Dokonce jsem zaregistroval i pamflet plný špinavostí a tvrzení, že jsem nezaměstnaný apod., “ potvrzuje informace efotbalu.cz Ondřej Lípa, s nímž do vedení OFS Beroun spolukandiduje např. bývalý reprezentační brankář Daniel Zítka (mj. Sparta, Lokeren či Anderlecht). 

Celý čtvrteční příspěvek Pavla Procházky si můžete přečíst exkluzivně na serveru eFotbal – https://www.efotbal.cz/clanek-220454-Stare-postberbrovske-struktury-nasadily-do-boje-o-Beroun-Paulyho-reditele-FACR-pro-strategii-A-nechu.html !

Pavel Procházka, šéfredaktor magazínu HATTRICK

zdroj foto: efotbal.cz