Blogy

Spojení Fousek a Šmicer? Neporazitelné, říkal Řepka z Fevoluce. Poborského podpořil Babišův manažer

Středa 7. dubna 2021 se stala nadějí pro očištění českého fotnalu. Zkušený fotbalový diplomat Petr Fousek, který se proti Romanu Berbrovi a spol. vymezil už při volbách v roce 2017, oznámil po Karlu Poborském jako druhý v pořadí svou kandidaturu na předsedu FAČR.  Opoziční iniciativy jako Čistý fotbal a Výzva 2021 to vítají. V době, kdy píšu tyto řádky, se ještě na oficiální vyjádření Fevoluce čekalo, ale i u ní se počítalo se vstřícným postojem.

„Petr Fousek? Vidíme, co za ním historicky je, co ve fotbale dokázal. Když řekne, že má zájem být předsedou, Fevoluce půjde za ním,“ vyjádřil se už v únoru jasně zástupce Fevoluce, nový předseda OFS Teplice a ředitel FK Teplice Rudolf Řepka pro Deník, a zásadním způsobem tak vyjasnil tehdejší  různé dohady a spekulace. 

„Myslím, že spojení Petr Fousek a Vladimír Šmicer by bylo neporazitelné, Vláďa by se dokázal vžít do role místopředsedy a Petra by respektoval,“ dodal Řepka přede dvěma měsíci. 

Čistý fotbal a Výzva 2021 Poborského odmítají

Petr Fousek rovněž ve středu oznámil, že v nejbližší době uspořádá tiskovou konference, na níž představí své vize, plány a cíle.

Celý čtvrteční příspěvek Pavla Procházky si můžete přečíst exkluzivně na webu eFotbal – https://www.efotbal.cz/clanek-221017-Spojeni-Fousek-a-Smicer-Neporazitelne-rikal-Repka-z-Fevoluce-Poborskeho-podporil-Babisuv-manazer.html !

Pavel Procházka, šéfredaktor magazínu HATTRICK

zdroj foto: eFotbal.cz