Hattrick

Speciální HATTRICK! Plakáty: hvězdy v národních dresech, vítězné týmy. Unikátní TV projekt Premier League s Bosákem! 

Nenechte si ujít zbrusu nové červencové číslo magazínu HATTRICK, tentokrát coby textově plakátový Speciál číslo 2! Hlavním tématem jsou opět hvězdy světového fotbalu, nyní ovšem oblečené v národních dresech. Těšit se můžete celkem na 42 plakátů (včetně 23 týmových plakátů národních celků a úspěšných klubů z evropských pohárů 2021/2022) i na ročenku sezony 2021/2022. Pořídíte jej za 99 korun a v prodeji na stáncích je již od čtvrtka 7. července 2022!

Co všechno v něm najdete?

PŘEDSTAVENÍ UNIKÁTNÍHO TV PROJEKTU ANGLICKÉ PREMIER LEAGUE v podání česko-slovenské verze Canalu+Sport prostřednictvím velkého dvojrozhovoru s konzultantem nové stanice Jiřím Hoškem a s hlavní komentátorskou a moderátorskou tváří kanálu Jaromírem Bosákem.

TÝMOVÉ PLAKÁTY I (celkem 10) – Česko, Ukrajina, Argentina, Itálie, Brazílie, Španělsko, Dánsko, Francie, Real Madrid a FC Liverpool.

INDIVIDUÁLNÍ PLAKÁTY HVĚZD (celkem 19)Robert Lewandowski (Polsko), Cristiano Ronaldo (Portugalsko), Jorginho (Itálie), Kylian Mbappé (Francie), Karim Benzema (Francie), Mohamed Salah (Egypt), Diogo Jota (Portugalsko), Erling Haaland (Norsko), Kevin De Bruyne (Belgie) a Gianluigi Donnarumma (Itálie).

A dále: Romelu Lukaku (Belgie), Vinícius Júnior (Brazílie), Harry Kane (Anglie), Neymar jr. (Brazílie), Lionel Messi (Argentina), Milan Škriniar (Slovensko), Patrik Schick (Česko), Tomáš Souček (Česko) a Jan Kuchta (Česko).

TÝMOVÉ PLAKÁTY II (celkem 13) – FC Rangers, FC West Ham United, Manchester City, Bayern Mnichov, AC Milán,. Paris Saint-Germain, Trabzonspor, FC Porto, Chelsea FC, Real Betis Sevilla, Inter Milán, RB Lipsko a FC Nantes.

LIGOVÉ SOUTĚŽE 2021/2022 – Česko a Anglie v roce 2022, Španělsko a Německo v roce 2022, Itálie a Francie v roce 2022.

– VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ROKU 2022 – mistři a vítězové národních pohárů, evropské a světové soutěže v ročníku 2021/2022.

HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 99 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu!

V prodeji již od čtvrtka 7. července 2022.

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Využít můžete rovněž naše SMS předplatné.

Více na casopisyknihy.cz a hattrick.cz