Fotbal v televizi

Slavia na Spartě a v Olomouci, Sparta-Baník Ostrava, LM: City-PSG, Chelsea-Real. La Liga: Barcelona-Atlético!

O druhém květnovém víkendu pokračuje česká Fortuna:liga (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, ČT Sport) již 31. kolem. Mistrovská Slavia hraje po pohárovém čtvrtfinále opět v Olomouci (neděle, 17.00 hodin), Sparta hostí Baník Ostrava (neděle, 19.30 hodin). 

Anglická Premier League (Premier Sport) má na programu 35. kolo (mj. Manchester City – Chelsea, sobota, 18.30 hodin). 

Pokračují i italská Serie A (Digi Sport)), francouzská Ligue 1 (NOVA Sport) a španělská La Liga (Digi Sport, mj. FC Barcelona – Atlético Madrid, sobota, 16.15 hodin),  německá první a druhá bundesliga (Digi Sport) a druhá česká liga (ČT Sport).

Dále se hraje rovněž turecká Süperliga ( Sport 1 a 2), švýcarská Superliga  (Arena Sport), slovenská Fortuna liga (RTVS 2) či americká MLS (NOVA Sport)

A už v týdnu se uskuteční odvetné semifinálové duely Ligy mistrů (Manchester City – PSG, úterý, 21.00 a Chelsea – Real Madrid, středa, 21.00, obojí O2 TV Sport) a Evropské ligy (AS Řím –  Manchester United, NOVA Sport 1 a Arsenal – Villareal, ČT Sport, obojí čtvrtek, 21.00 hodin).

Již ve středu je také na programu druhé semifinále Českého poháru/MOL Cupu, velké pražské derby  Sparta Praha –  Slavia Praha (ČT Sport, 17.30 hodin). 

PONDĚLÍ 3. KVĚTNA 2021

8.25: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 30. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.05 hodin.

15.00: Kasimpasa – Alanyaspor (utkání 39. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 4.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): 1. FSV Mainz/Mohuč 05 –  Hertha BSC Berlín (dohrávané utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. 

18.55 (výkop 19.00):  FC West Bromwich Albion – FC Wolverhmapton Wanderers (utkání 34. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

19.30: Fenerbahce Istanbul – Erzurumspor (utkání 39. kola turecké Süperligy) – Sport 2. 

20.00: TIKI-TAKA 30 (talk show po 30. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 

20.25 (výkop 20.30): Fortuna Düsseldorf –  Karlsruher SC (dohrávané utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. 

20.40 (výkop 20.45): FC Turín – FC Parma  (utkání 34. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. 

20.40 (výkop 20.45): Grenoble Foot 38 –  Clermont Foot (utkání 36. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Sevilla – Athletic Bilbao (utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.10 (výkop 21.15):  FC Burnley – FC West Ham United (utkání 34. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

21.40: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 30. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.45 hodin.

ÚTERÝ 4. KVĚTNA 2021

9.00: TIKI-TAKA 29 (talk show po 30. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal v 17.00 hodin.

14.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 30. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

15.25 (výkop 15.30): MŠK Žilina – FC Košice (první semifinálové utkání Slovenského poháru/Slovnaft Cup) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel –  SV Sandhausen (dohrávané utkání 30. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1. 

20.20 (výkop 21.00): Manchester City – FC Paris Saint-Germain (první odvetné semifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

23.00:  Sestřih z úterního odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů –  ČT Sport.  Repríza v 5.20 hodin.

4.20: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 30. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

STŘEDA 5. KVĚTNA 2021

9.10:  Sestřih z úterního odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů –  ČT Sport.

14.50 (výkop 15.00):  Dukla Praha – Viktoria Žižkov (utkání 22. kola druhé české ligy/Fortuna:národní liga) –  ČT Sport.

15.25 (výkop 15.30): MFK Dukla Banská Bystrica – ŠK Slovan Bratislava (druhé semifinálové utkání Slovenského poháru/Slovnaft Cup) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

17.05 (výkop 17.30): Sparta Praha – Slavia Praha (druhé semifinálové  utkání Českého poháru/MOL Cup) – ČT Sport. 

20.05 (výkop 20.15): FK Chrudim – Svarog FC Teplice (první semifinálové utkání první české futsalové ligy) – ČT Sport. 

20.20 (výkop 21.00): FC Chelsea – Real Madrid (druhé odvetné semifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

23.00:  Sestřih ze středečního odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů –  ČT Sport. 

ČTVRTEK 6. KVĚTNA 2021

9.10:  Sestřih ze středečního odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů –  ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): Hertha BSC Berlín –  SC Freiburg (dohrávané utkání 30. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. 

20.10: Fotbal – Extra (pozvánka na 31. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

20.40 (výkop 21.00): FC Arsenal – FC Villarreal (první odvetné  semifinálové utkání Evropské ligy a sestřih z druhého odvetného čtvrtečního utkání Evropské ligy) – ČT Sport, slovenská RTVS 2 (Dvojka). ČT Sport záznam ve 2.05 hodin.  

20.40 (výkop 21.00): AS Řím  – Manchester United (druhé odvetné semifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

23.30:  Sestřihy z odvetných čtvrtečních semifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1. 

PÁTEK 7. KVĚTNA 2021

10.30: Fotbal – Extra (pozvánka na 31. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

17.50 (výkop 18.00): FK Jablonec – FK Teplice (utkání 31. kola české Fortuna:liga) – ČT Sport. Záznam v 6.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel  – FC Sankt Pauli (utkání 32. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Hannover 96   – SC Darmstadt 98 (utkání 32. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): VfB Stuttgart   FC Augsburg (utkání 32. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. 

20.55 (výkop 21.00: FC Leicester City    FC Newcastle United (utkání 35. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastián – FC Elche (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): RC Lens –  OSC Lille  (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. 

SOBOTA 8. KVĚTNA  2021

12.55 (výkop 13.00): FC Nantes –  Guirndins Bordeaux (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): SpVgg Greuther Fürth – Karlsruher SC (utkání 32. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport  1.

12.55 (výkop 13.00): Fortuna Düsseldorf – Eintracht Braunschweig (utkání 32. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport  2. Digi Sport 3 záznam ve 21.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30):  FC Leeds United – Tottenham Hotspur (utkání 35. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 23.15 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Deportivo Alavés – UD Levante (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. 

14.50 (výkop 15.00): Fastav Zlín – Slezský FC Opava (utkání 31. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.  

14.55 (výkop 15.00): Spezia Calcio – SSC Neapol (utkání 35. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 22.55 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund   RB Lipsko (utkání 32. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.35 (výkop 15.45):  FC Hradec Králové – Dukla Praha (utkání 23. kola druhé české ligy/Fortuna:národní liga) –  ČT Sport. Záznam v 0.35 a v 6.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Sheffield United – FC Crystal Palace (utkání 35. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – Atlético Madrid (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam ve 23.20 hodin.

16.50 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – 1. FK Příbram, Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav (utkání 31. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.  Záznamy ve 22.00 hodin a ve 24.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Olympique Lyon  –  FC Lorient (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – Sampdoria Janov (utkání 35. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – FC Chelsea (utkání 35. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

18.25 (výkop 18.30): Bayern Mnichov   Borussia Mönchengladbach (utkání 32. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. 

18.25 (výkop 18.30): FC Cádiz – SD Huesca (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

19.00 (výkop 19.30): Bohemians Praha 1905 – Slovan Liberec (utkání 31. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal (od 19.10 hodin).

19.05 (výkop 19.00): New York Red Bulls – FC Toronto (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2. 

19.30:  Vybrané utkání 40. kola turecké Süperligy – Sport 2.

20.00: AZ Alkmaar – Fortuna Sittard (utkání 32. kola nizozemské Eredivisie)  – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): ACF Fiorentina – Lazio Řím (utkání 35. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00):  Athletic Bilbao –  Osasuna Pamplona (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.05 (výkop 21.00): FC Vancouver Whitecaps – FC Montreal (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

21.10 (výkop 21.15):  FC Liverpool –  FC Southampton (utkání 35. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

00.05 (výkop 24.00): SC Orlando City – FC New York City (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2. 

NEDĚLE 9. KVĚTNA 2021

12.25 (výkop 12.30): FC Janov – Sassuolo Calcio (utkání 35. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. 

12.55 (výkop 13.00): AS Saint-Étienne  –  Olympique Marseille (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Wolverhampton Wanderers –  FC  Brighton and Hove Albion (utkání 35. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 22.25 hodin.

13.25 (výkop 13.30): 1. FC Kolín nad Rýnem   SC Freiburg  (utkání 32. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 20.25 hodin.

13.55 (výkop 14.00): FC Getafe  – SD Eibar (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.n.

14.30: Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam (utkání 32. kola nizozemské Eredivisie)  – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam v 18.30 hodin.

14.30: SK Puntigamer Sturm Graz/Štýrský Hradec  –  FC Red Bull Salcburk (utkání 29. kola skupiny o titul rakouské bundesligy) – Arena Sport 2.

14.50 (výkop 15.00): Dynamo České Budějovice – FK Pardubice, MFK Karviná –  1. FC Slovácko (utkání 31. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. 

14.55 (výkop 15.00): FC Parma – Atalanta Bergamo (utkání 35.kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.00 (výkop 15.05): FC Aston Villa  – Manchester United (utkání 35. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). 

15.00 (výkop 15.05):  FC Lorient – SCO Angers (utkání 35. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem  –  1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 32. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 22.30 hodin.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie – Real Valladolid (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.45 hodin.

16.30 (výkop 17.00): Sigma Olomouc – Slavia Praha (utkání 31. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal  (od 16.50 hodin). O2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin. 

16.45: Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (utkání 32. kola nizozemské Eredivisie)  – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 20.15 hodin.

17.00 (výkop 17.05):  Stade Remeš  – AS Monako (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC West Ham United – FC Everton (utkání 35. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

17.45 (výkop 18.00):  ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání 8. kola nadstavbové skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

17.55 (výkop 18.00): Hertha BSC Berlín   Arminia Bielefeld (utkání 32. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím  – FC Crotone (utkání 35. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Villarreal – Celta Vigo (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

19.00 (výkop 19.30): Sparta Praha – Baník Ostrava (utkání 31. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.  O2 TV Fotbal záznam ve 24.00 hodin.

19.05 (výkop 19.00): Inter Miami – Atalanta United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2. 

19.55 (výkop 20.00): FC Arsenal – FC West Bromwich Albion (utkání 35. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). 

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – AC Milán (utkání 35. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. 

20.55 (výkop 21.00):  Real Madrid –  FC Sevilla (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Stade Rennes –  FC Paris Saint-Germain (utkání 37. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

22.15: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 31. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.

PONDĚLÍ 10. KVĚTNA 2021

9.05: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 31. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

20.00: TIKI-TAKA 31 (talk show po 31. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 

20.05 (výkop 20.15): SK Interobal Plzeň – Slavia Praha (třetí semifinálové utkání první české futsalové ligy) – ČT Sport.  Záznam ve 2.25 hodin.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – 1. FC Norimberk (utkání 32. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. 

20.55 (výkop 21.00):  FC Fulham – FC Burnley (utkání 35. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – FC Granada (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

22.15: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 31. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.45 hodin.