Hattrick

Rozhovory a miniplakáty největších hvězd FORTUNA:LIGY v novém HATTRICKU

V ligovém speciálu magazínu HATTRICK, najdete krátké rozhovory s letními posilami a největšími hvězdami všech 16 prvoligových klubů. O čem byla řeč?

Třeba stoper Sparty Dávid Hancko se rozpovídal o svém vztahu ke konkurenci, posila Bohemky Jan Chramosta o fanoušcích „klokanů“, a supertalent Růsek třeba o tom, proč dal přednost Olomouci před ostravským Baníkem. 

A co zajímavého řekli další borci?

„V Karviné jsem si fotbal zase začal užívat,“ hlásí třeba zkušený střelec Michal Papadopulos

„Nejsem běžec, ale umím černou práci pro tým, ve vápně jsem silný,“ říkal před sezonou David Ledecký z Teplic a hned v druhém zápase proti Slavii to jasně ukázal.

„Nepřišel jsem si sem dohrát kariéru. Mám motivaci se ještě podívat ven,“ hlásí zase letní posila Českých Budějovic Jakub Hora!

„Nevím, jaká nabídka by musela přijít, abych odešel. Sice nikdy neříkám ne, ale počítám s tím, že pokračuji ve Slovácku,“ měl jasno slovácký patriot Lukáš Sadílek, jemuž se ale hned na úvod sezony nesplnil velký sen – postoupit se svým týmem do pohárové Evropy

Srovnání podmínek v Plzni a v Brně si můžete vyslechnout od českého talentu Ondřeje Pachlopníka.

Na otázku, jestli ho nezklamal nezájem Liberce, Tomáš Malánský jen sklopil oči a zakýval: „Zklamalo, zklamalo.“

„Neváhal jsem ani chvilku. Hned, jak jsem se dozvěděl o možnosti jít do Slavie, měl jsem jasno. Neměl jsem žádnou pochybnost, chtěl jsem sem jít. Viděl jsem Slavii hrát na Arsenalu, měl jsem možnost mluvit s trenérem a způsob, jakým on vidí fotbal i mě samotného, mi sedí. K tomu je tu kvalifikace o Ligu mistrů a v každé soutěži hrajete o titul. To je skvělé,“ zářil štěstím Mads Emil Madsen, jenž v létě posílil Slavii.

Všechny celé rozhovory včetně miniplakátů najdete v ligovém speciálu časopisu HATTRICK, který je právě teď na stáncích.

zdroj foto: SK Slavia Praha