Hattrick

Ronaldův konec ve Staré dámě? A návrat boha!

Slavnými jmény se to jen hemží v pravidelné rubrice magazínu Hattrick Hattrikář. Co v tomto vydání, které je nyní na trhu, spojilo jména jako Zlatan Ibrahimovič, Cristiano Ronadlo a Diego Simeone?

V případě excentrického Švéda s bosenskými kořeny stačila dvě slova. Návrat boha! Ano, pouze tato dvě slova vyřkl útočník AC Milán, když se po pěti letech vrátil do švédské reprezentace. U Ronalda to zase vypadá na rozvod z rozumu, protože CR7 ani ve třetím roce svého angažmá neprotlačil Juventus k zisku Ligy mistrů. A pro majitele Juventusu je pořádně drahý. Skončí po této sezoně v Turíně?

A do třetice – Diego Simeone, už deset let nepřetržitě koučuje Atlético Madrid. Ale zapomeňte na to, že tak nějak se setrvačnosti. Naopak. Argentinský bouřlivák je podle francouzského listu L´Équipe nejlépe placeným trenérem v Evropě s ročním příjmem 43 milionů eur a hravě trumfne Guardiolu či Zidaneho.

Hattrikář brousí i do domácího fotbalu. Najdete v něm zajímavý přehled většinových majitelů všech osmnácti českých klubů, kromě toho i výsledky ankety Fotbalista roku a taky to, co by rád v příštích letech dělal Karel Poborský, někdejší hvězda reprezentace a hráč mj. Manchesteru United.

zdroj foto: juvefc