Hattrick

Ronaldo i jako frajer. A nepodceňujte Wengera!

Tradičně pestrou směsici z širokého spektra fotbalového hnutí na celém světě nabízí tradiční rubrika Hattrikář stejnojmenného magazínu. Nejinak je tomu i v říjnovém čísle, které je nyní na trhu a z titulní strany na vás vykukuje Cristiano Ronaldo.

Portugalská hvězda nezaujala v létě jen přestupem z Juventusu do Manchesteru United, ale i překonáním dlouholetého střeleckého rekordu v národním týmu. Proto se stal Frajerem. Na opačném pólu našeho tradičního žebříčku zase stojí Ricardo Teixeira, zeť bývalého šéfa FIFA Joaa Havelange. Proč je zbabělcem? Úplatky, dá se shrnut do jednoho slova. 

Poklidné vody fotbalové politiky rozčeřil Arsene Wenger, současný ředitel FIFA pro globální rozvoj. MS pořádat každé dva roky, pustil do světa a vyvolal bouři. Proč ale nelze starého francouzského lišáka podceňovat. Hattrick napoví.

Pestré příběhy měsíce zabrousí do rodiny Jerome Boatenga. Mistr světa se doma „po italsku“ chytil se svojí partnerkou, pře skončila u soudu a kolik zkušený obránce musí zaplatit pokutu, to se radši ani neptejte…V Hattricku se to dočtete.

Stejně jako třeba to, po kolika vteřinách od úvodního výkopu se dá kopat pokutový kop. Fotbalové fanynky zase pookřejí, když si přečtou, která světoznámá firma vstoupila do světa sportu a obléká hvězdy Paris Saint-Germain. Tedy Messiho, Neymara a spol.

Dost důvodů k tomu mít doma říjnové vydání magazínu HATTRICK, které je stíle na trhu.