Blogy

Proč Poborský tají, za koho kope? Grégr z Výzvy 2021: „Nevěřte pohádkám.“ Berbrův muž Jílek na jihu Čech rozdá přes 2 miliony

Karel Poborský v pondělí svou on-line tiskovou konferencí vešel do dějin všech voleb tohoto světa jako veliký inovátor. Dovedete si představit politika, který oficiálně oznámí, že se chce stát premiérem, ale zatají jméno strany, za niž kandiduje, a spolupracovníky/potenciální budoucí ministry, s nimž do volební kampaně jde? Přesně to ale udělal Poborský v případě své vyhlášené kandidatury na funkci předsedy FAČR. 

Logicky je tak nyní v jeho případě na stole ještě více otázek než jasných odpovědí. Vicemistr Evropy z Anglie 1996 se zahalil se do sítě líbivých frází a klišé typu „chci spojit rozvolněné konce fotbalového provazu“, jež je ochoten podepsat každý od Martina Malíka až po Vladimíra Šmicera. Poborský se ale potom nemůže divit spekulacím o tom, že za ním možná se svými zájmy stojí i nejrůznější staré struktury či lidé mající zálusk na strahovský areál. Za jejichž podporu se slavný internacionál stydí nebo o ní zatím nesmí mluvit.  

Mlha místo jasných odpovědí

Vcelku trefně Poborského pondělní vystoupení glosoval v úterním deníku Sport Radek Šprynar v komentáři s názvem „Proč volit Poborského? Odpovědi zatím chybí..“

Celý úterní příspěvek Pavla Procházky si můžete přečíst exkluzivně na serveru eFotbal – https://www.efotbal.cz/clanek-220561-Proc-Poborsky-taji-za-koho-kope-Gregr-z-Vyzvy-2021-Neverte-pohadkam-Berbruv-muz-Jilek-na-jihu-Cech-r.html !

Pavel Procházka, šéfredaktor magazínu HATTRICK

zdroj foto: efotbal.cz