Blogy,  Články,  Domácí fotbal

Po našem článku FAČR s hrozbami kvůli nedodání osobní e-mailové adresy couvá. Co ale dvojí platba za člena?

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY. Zdá se, že strach v českém fotbale byl konečně přebit zdravým naštváním a nečekaným vzdorem. Jak jsme na efotbalu psali už v úterý, na začátku oku 2020 panoval v 3500 klubech strach z možného vyřazení ze soutěží.„Z vedení FAČR nám pohrozili,že když do 15. března 2020 nepředáme Strahovu přes informační systém všechny osobní e-mailové adresy svých členů, včetně dětí, resp. jejich rodičů, riskujeme, že nebudeme připuštěni k soutěžím,“ svěřovali se zástupci klubů z celého Česka, včetně předsedy Okresního fotbalového svazu v Karlových Varech Luboše Garaje. Den poté, kdy jsme to na efotbalu zveřejnili, tedy ve středu, odložilo vedení FAČR svůj termín z 15. března 2020 na 30. června 2020. Nevídaná rychlost.

Vedení FAČR na svém oficiálním webu fotbal.cz, resp. clenstvi.fotbal.cz v části„nejčastěji pokládané otázky“ na dotaz Co se stane v případě, že svou e-mailovou adresu dávat nechci nebo ji nemám? tvrdě a nekompromisně odpovídalo:„Na vše máte čas do 15. března – případné vytvoření elektronické schránkynapř. na Seznamu nebo Google trvá asi dvě minuty. O tom se můžete přesvědčit v našich návodech. Nedodáním e-mailu v uvedeném termínu se však vystavíte hrozbě zákazu startu v soutěžích organizovaných FAČR.“

Teď je tedy čas do 30. června 2020. Možná si to chce vedení FAČR nechat tiše potvrdit ještě předtím na valné hromadě „jemnou“ změnou stanov.

Více na eFotbal.cz