Hattrick

Peníze „až“ na prvním místě. I ve fotbale

UPOUTÁVKA – Bez peněz do fotbalu nelez. Trochu opravené staré české přísloví se týká i nejpopulárnějšího sportu u nás. Aneb i v něm platí, a na ligové profesionální úrovni dvojnásob, že peníze jsou „až“ na prvním místě. Přesvědčit se o tom můžete i v Ligovém speciálu Hattricku, který je nyní na trhu.

V tomto statisticky a datově velmi našlapaném čísle najdete ke každému z osmnácti klubů pět tiskových stran. Jejich součástí jsou i rozpočty klubů, tržní hodnota, přepočítaná kurzem eura z renomovaného serveru transfermarkt.com. Redaktoři Hattricku ve svých zákulisních zdrojích zapátrali po tom, kolik berou trenéři od mistrovské Slavie až po nováčky z Pardubic či Brna.

V Ligovém speciálu se dozvíte, že nejlépe placeným koučem Fortuna ligy je Jindřich Trpišovský. O kolik pak se měsíčně rozšíří jeho bankovní konto?

A kdo je dvojka a trojka? Není těžké uhodnout, že jde o kouče Plzně a Sparty, pány Guĺu a Kotala. Berou o hodně míň, než jejich konkurent z Edenu?

Jak jsou na tom další za touto silnou trojkou? To vše najdete v Ligovém speciálu Hattricku. Ten jde s dobou a zveřejňuje i informace finančního charakteru, které jinde nenajdete.