Hattrick

Odhalení: Jak našel Rosický trenéra? Příběhy: Benzema i Gavi. Přílohy: F:L a Ženy. Ve čtvrtek nový HATTRICK! 

PŘÍLOHA IK Fortuna:lize 2021/2022 

Analýza – Proč se Plzeň stala mistrem aneb Nemožné neexistuje

Komentář: Bílkův titul je cennější než ty Vrbovy

Vysvědčení všech 16 ligových klubů

Interview se Stanislavem Levým: Viktoria vyhrála zaslouženě, Slavia nezacelila díry, Sparta na víc než na 3. místo neměla

PŘÍLOHA IIŽenský fotbal v Česku a jeho světový boom

Historie – Od hegemonie pražské Slavie k neúčasti na ME, MS a OH, seznam titulů na ME, MS, OH, v LM a v čs./české lize. 

Hlasy povolaných: Jak to vidí Filip Neusser, Petr Fousek, KarelRada a Kateřina Svitková?

Příběh Jitky Klimkové, trenérky národního týmu žen Nového Zélandu.

Interview s Marií Wasner-Tlachovou, československou s českou internacionálkou, která jako první Češka hrála německou bundesligu.

Plakát ženského národního týmu Česka.

PŘÍBĚH I:  KARIM BENZEMA

Francouzský kanonýr výrazně pomohl Realu Madrid k dalšímu triumfu v Lize mistrů a míří za Zlatým míčem France Football.

PŘÍBĚH II: GAVI

Vychází nová, teprve sedmnáctiletá  hvězda FC Barcelona a španělského fotbalu, která dala mj. gól i v červnovém pražském utkání Ligy národů Česko-Španělsko (2:2).

ZBRUSU NOVÁ RUBRIKA – ANGLICKÝ TRÁVNÍK Z ANGLICKÉ PREMIER LEAGUE!

– Čtvrtý díl: Zařadí se Newcastle United s novými bohatými majiteli mezi špičku Premier League?

7 VELKÝCH PLAKÁTŮ 

Těšit se můžete na dva hráče z české nejvyšší soutěže, tentokrát mezi zástupci FORTUNA:LIGY nechybí levý obránce či záložník DAVID JURÁSEK (v dresu pražské Slavie) a  brankář mistrovské Viktorie Plzeň a českého národního týmu JINDŘICH STANĚK.

Dále jsou na plakátech červnového HATTRICKU: nová hvězda  FC Barcelona a španělské reprezentace GAVI a muž, který v posledním kole svými góly zařídil Manchesteru City zajistil anglický titul ILKAY GÜNDOGAN.

A také kromě již zmíněného ženského TÝMU ČESKA-  i čerstvý vítěz Evropské ligy 2021/2022 EINTRACHT FRANKFURT NAD MOHANEM a novopečený vítěz premiérového ročníku Evropské konferenční ligy 2021/2022 – Mourinhův AS ŘÍM.

VELKÉ INTERVIEW S JANEM REJŽKEM

Známý publicista, hudební kritik a bývalý spolupracovník Václava Havla vypráví o své lásce k fotbalu, o pražské Slavii i o tom, jak vyhrál sázku a byl v roce 2008 odvozen na trakaři až na nový stadion v Edenu.

TÉMA ČERVNOVÉHO ČÍSLA

Stav českého mládežnického fotbalu.

SERIÁL SLAVNÍ ODCHOVANCI

Tentokrát z rakouského mistra FC Red Bull Salcburk.

VZPOMÍNKA

Agent 007 aneb Nejúspěšnější a nejnenáviděnější hráčský agent všech dob, který pomohl i Pavlu Nedvědovi, již není mezi námi. 

POPULÁRNÍ STÁLÉ RUBRIKY

• PŘESTŘELKA aneb Redakční „hádka“ (nejen) o tom, jak a proč skončila česká fotbalová liga, Liga mistrů a proč došlo v Paříži ke zpoždění finále Real Madrid-FC Liverpool (1:0).

• DERBY – FASTAV ZLÍN vs. 1. FC SLOVÁCKO. Na poháry je to po letošku 1:1.

• ZÁŠŤ – NIZOZEMSKO vs. NĚMECKO. Nenávist srovnatelná s hokejovými bitvami Československa se Sovětským svazem! Proč? Kvůli druhé světové válce!

POVÍDKA TOMÁŠE BENDY

Jak Tomáš Rosický (ne)našel v Kodani nového trenéra Sparty.

HATTRICKÁŘ

Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na vtip a citát měsíce, těšit se můžete i na ty nejzajímavější události.

HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu! V prodeji již od čtvrtka 9. června 2022!

Český HATTRICK pro fanoušky! Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme dárky v podobě nových fotbalových knih.

PLUS NOVINKA! NOVÁ KNIHA O PATRIKU SCHICKOVI S VÝHODNÝM PŘEDPLATNÝM!

Noví předplatitelé HATTRICKU pak mají od dubna 2022 možnost předplatit si HATTRICK za 890 Kč včetně zbrusu nové knihy Petra Čermáka s názvem  „PATRIK SCHICK – MILIARDOVÝ STŘELEC“, která v těchto dnech přichází na český knižní trh.  Více na casopisyknihy.cz či hattrick.cz