Hattrick 06/24
Hattrick

Nejlepší EURO? Jedině s MAXI Hattrickem

Fotbalová Evropa už je ve varu. EURO startuje a fanoušci plánují cesty do Německa. Chystáte se také, nebo prožijete šampionát doma u televize, s kamarády v baru či na letní zahrádce? Pro vás pro všechny bude určen největší průvodce mistrovstvím Evropy, které připravil magazín Hattrick. Na trhu od 13. června a jako vždy v plné palbě!

Co všechno jsme v redakci pro fanoušky reprezentačního fotbalu připravili?

  • Velmi oblíbenou součástí je MAXIPLAKÁT s kompletním losem, přehledem zápasů i pavoukem vyřazovacích bojů. Ten nemůže chybět na žádné stěně v hospodách, restauracích, barech.

  • Na 116 stranách nabízíme kompletní soupisky všech čtyřiadvaceti týmů i s tržní hodnotou hráčů, stejně tak plakáty účastníků, představení země i týmů, tip na umístění a program.

  • Rozhovor s Ivanem Haškem na všechna témata okolo šampionátu. Proč nominoval Červa? A proč mezi vyvolenými není nejlepší kanonýr ligy Václav Jurečka. Hašek vysvětlí.

  • Česká nominace pod drobnohledem: vizitky hráčů včetně reprezentační bilance, seznam náhradníků, kdyby bylo potřeba je povolat a také kompletní realizační tým od šéftrenéra až po kuchaře.

  • Chystáte se do Německa? Pak oceníte cestovní rady do Lipska a Hamburku, jistě vás zaujme představení stadionů v deseti německých městech. Co stánek, to skvost.

  • Chcete-li nahlédnout do historie, přečtete si kompletní přehled výsledků finálových turnajů od roku 1960 až po 2020.

Prostě nejlepší EURO zažijete jedině s Hattrickem! Speciální vydání najdete na obvyklých prodejních místech od čtvrtka 13. června, den před výkopem prvního zápasu.

Hattrick 06/24