Hattrick

Nejlepší dárek na poslední chvíli: HATTRICK – NEJVĚTŠÍ KRONIKA MS 2022 – ve čtvrtek 22. 12.!

DVA V JEDNOM! Vychází největší kronika 22. MS ve fotbale v Kataru s plakáty osmi největších hvězd šampionátu plus čtyři  týmové plakáty semifinalistů MS 2022 – vítězné Argentiny, druhé Francie, třetího Chorvatska a čtvrtého Maroka.

ARGENTINA POTŘETÍ ŠAMPIONEM! Vše o spanilé cestě argentinských mistrů světa, kteří usedli po dlouhých šestatřiceti letech od mexického vítězství Maradony a spol. v roce 1986 potřetí na světový fotbalový trůn.

MESSI I MBAPPÉ. Nejen největší stars šampionátu Lionel Messi a Kylian Mbapéé, ale i další hvězdy MS 2022 na velkých plakátech: Olivier Giroud (Francie), Richarlison (Brazílie), Ašraf Hakimí (Maroko), Bruno Fernandes (Portugalsko), Bukayo Saka (Anglie) a Luka Modrič (Chorvatsko).

PROFIL OSOBNOSTI MS 2022. Velký příběh Lionela Messiho, nejlepšího současného fotbalisty planety Země. 

PŘESTŘELKA. Aneb redakční hádka o tom, zda je, či není Lionel Messi nejlepším fotbalistou všech dob a proč?

TOP 10 a NEJLEPŠÍ JEDENÁCTKA MS 2022. Tak, jak je hned po šampionátu sestavila redakce HATTRICKU.

INTERVIEW S MILANEM LUHOVÝM aneb Šampionát bez push-upek. Proč jsou Argentinci a Francouzi nejlepší, proč vybouchli Španělé a Němci? A proč Česko v Kataru vůbec nehrálo?

DENÍK MASKOTA LAÍBA.  Netradiční deníček formou zápisků a pozdravů pohledem maskota MS 2022

NEJLEPŠÍ HLÁŠKY MS 2022. Nejlepší, nejpeprnější a nejzvláštnější výroky vyřčené během šampionátu v rubrice Šepoty a výkřiky.

MS 2022 v ČÍSLECH. Oficiální i neoficiální pořadí, historie všech 22 finále světového šampionátu, nejlepší hráč, nejlepší mladý hráč, nejlepší brankáři, nejlepší střelci. Nejstarší a nejmladší fotbalisté MS 2022, nejdražší týmy, účastnické zastoupení národních ligových soutěží, účastnické zastoupení nejlepších světových klubů.    

MS 2022 V KOSTCE. Reportáže, glosy a postřehy od základních skupin až po finále a fakta ze všech 64 zápasů.

HATTRICK 12/01 – Dva v jednom: „Největší kronika MS 2022 + Plakáty hvězd a nejlepších týmů MS“ – vychází ve čtvrtek 22. prosince 2022 coby NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI!