Hattrick

Magazín HATTRICK: Csaplárova past dobývá Evropu

Co má společného fotbalová Superliga s Tomášem Součkem a Jaroslavem Šilhavým? A nebo může konkurovat tzv. Csaplárova past, která dobývá Evropu nejlépe placeným hráčům světa? A co zbabělí idioti a fotbalové baroko?

Všechny tyto pojmy najdete v magazínu HATTRICK s tradiční rubrice Hattrikář, kde vedle příběhů poslední doby poukazujeme na přeceňované a podceňované, frajery a zbabělce.

Takže si zkuste výše uvedené sousloví k těmto rubričkám přiřadit: Fanoušci Slovanu a Trnavy, kteří se poprali přímo na trávníku při ligovém zápase, který byl po patnácti minutách ukončen. Frajeři to asi nebudou.

A co Tomáš Souček, jehož TV stanice Skysport vynesla za poslední rok až do samotného nebe? Nebo Jaroslav Šilhavý, čerstvý šedesátník. Kam ho HATTRICK zařadil?  Na tradiční dvoustraně najdete také tečku (tedy ne covidovou) za dubnovým pokusem o superligový puč v Evropě.

Přiznejme, že podceňovaným měsíce je Csaplárova past. Její úskalí platí nejen v tuzemském fotbale, ale poznala je v Lize mistrů i Atalanta Bergamo v Manchesteru na United a taky Antonín Barák s Veronou, jemuž vedení 2:0 s AC Milán nebylo nic platné a tým skončil v pasti svérázného českého kouče po porážce 2:3.

Takže Hattrikář v listopadovém čísle HATTRICKU, kterí je stále na trhu, vám zpestří chvíle s fotbalem.