Hattrick

Má smysl, aby Šilhavý dál vedl český národní tým? Nový HATTRICK o kvalifikaci ME 2024: Krok vpřed i zpět

Jak se česká reprezentace vypořádala letos v březnu s jedním z nejhorších let své historie, kterým rok 2022 byl? Po startu kvalifikace o EURO 2024 má tým Jaroslava Šilhavého na svém kontě čtyři body. To není málo. Ale jak k nim došel, to dodnes budí emoce nejen v odborných kruzích, ale i u veřejnosti. Svoji analýzu přináší i nejnovější vydání magazínu HATTRICK.

Titulek tohoto materiálu zní: Pár kroků vpřed a kolik zpátky? Vystihuje to realitu dvou zápasů, kdy se tým dostal do euforie po vítězství nad Polskem 3:1 a pak spadl po utrápené bezbrankové remíze v Kišiněvě s Moldavskem.

Co se v analytickém materiálu dočtete?

– Co se stalo s reprezentačním realizačním týmem po nepovedeném roce 2022. Vznikla z toho veřejně dostupná analýza a poučení z krizového vývoje?

– Jak se rodila nominace na Polsko a Moldavsko? Co tím Šilhavý dokázal a jak se to promítlo do sestavy proti favoritovi z Polska?

– Jak trenér hodnotil kvalifikační premiéru proti Lewandowskému a spol.?

– Proč tým – nejen hráči, ale i realizák – usnul tak říkajíc na vavřínech a neuspěl v Kišiněvě?

– Co se nejvíc vytýkalo trenérovi? A má vůbec smysl, aby Jaroslav Šilhavý u národního týmu pokračoval? Má mu stále co dát?

Nejen na tyto otázky vám odpoví analýza hry a výsledků české reprezentace, kterou přináší nejnovější vydání magazínu HATTRICK. Ideální čtení pro fotbalové fanoušky na krásné jarní dny! Dubnové číslo je na trhu od čtvrtka 6. dubna 2023!