Jan Suchopárek
Hattrick

Lvíčata jdou do boje!

Největší fotbalová událost tohoto roku na starém kontinentu je tu. Mistrovství Evropy do 21 let hostí Rumunsko společně s Gruzií a právě tam se představí i česká lvíčata. Bude to pro ně zkouška ohněm, neboť už ve skupině narazí na dva silné evropské kalibry. Nejen o tom si můžete přečíst v magazínu Hattrick, který šampionátu do 21 let věnuje obsáhlou přílohu.

Vévodí jí rozhovor s hlavním koučem české jedenadvacítky Janem Suchopárkem. Co říká na to, že soupeři českého týmu budou už ve skupině obhájci titulu Němci a Angličané, na které jeho tým nestačil v kvalifikační skupině? Máme šanci přes tento silný dvojblok přejít? Jaký je jeho názor na start už „dospělých“ reprezentantů v kategorii do 21 let?

Příloha magazínu Hattrick také nabízí nominaci české reprezentace, představí vám stadiony, na nichž se bude hrát, zabrousí do historie šampionátů této věkové kategorie a nabídne i jednu vzpomínku. Schválně: vzpomenete si, kdy získalo Česko svůj jediný titul mistra Evropy do 21 let?

Odpověď včetně vzpomínek na tento rok najdete v příloze magazínu HATTRICK, který je nyní k dostání na obvyklých prodejních místech.