Články,  Domácí fotbal,  Hattrick

Ligový speciál jaro 2020 – přestupy, prognózy či ideální sestavy! To vše v novém HATTRICKU

VELKÁ PŘÍLOHA: LIGOVÝ SPECIÁL JARO 2020! Jako již tradičně se můžete těšit na velkou přílohu HATTRICKU k jarní části FORTUNA:LIGY. Ligové soupisky, přestupy i prognózy! Co všechno ve speciálu LIGOVÉ JARO 2020 najdete?

Ligové soupisky všech 16 týmů
• Příchody a odchody
• Los jarní části FORTUNA:LIGY 2019/2020
• Prognózy na umístění
• Ideální sestavy podle HATTRICKU
• Hodnocení jednotlivých řad
• Události zimy
• Trumfy pro jaro 2020
• Základní informace o týmech
Klubové rozpočty, tržní hodnoty kádrů
• Představení stadionů a jejich hodnocení
• Ceny vstupenek, permanentek i občerstvení

– 6 VELKÝCH PLAKÁTŮ– těšit se můžete na hráče z české ligy, tentokrát mezi zástupci FORTUNA:LIGY nechybí PATRIK HELLEBRAND nebo OSCAR DORLEY (oba v dresu Slavie Praha), MARKO ALVIR či PAVEL BUCHA (oba v barvách Viktorie Plzeň) ani ANDREAS VINDHEIM s uzdraveným navrátilcem BOŘKEM DOČKALEM (oba za Spartu Praha).

– VELKÉ INTERVIEW: S JAROSLAVEM ŠILHAVÝM. Startujeme seriál k EURO 2020. Exkluzivní obsáhlý rozhovor s hlavním trenérem českého národního týmu – o kvalifikaci, přípravě, plánech, nominaci a snech před letním ME 2020. Může se talentovaný sparťan Adama Hložek objevit v kádru pro EURO a další zajímavé otázky. ¨Třeba o případném startu Česka na MS 2022 v Kataru a o dalších kariérních plánech trenérského gentlemana Šilhavého.

– SHRNUTÍ: SLAVIA BEZ LEGEND. Tedy bez Tomáše Součka, Milana Škody i Josefa Hušbauera. Zvládne obhajobu titulu? Viktoria Plzeň bez kanonýra Michaela Krmenčíka i trenéra Pavla Vrby, zato s novým ambiciózním trenérem Adriánem Guľou ze Slovenska. Spartě zase v zimě trucoval Martin Hašek, jenž chtěl stůj co stůj odejít do izraelské Haify. Jak si s touhle vzporu Tomáš Rosický a spol. poradí? Jak zimu prožili tři největší ligoví favorité?

–  DRUHÉ INTERVIEW S „NÁHRADNÍM“ TRENÉREM BAYERNU MNICHOV. Hans-Dieter Flick ve slavném bavorském velkoklubu nic „neflikuje“. Naopak otevřeně v rozhovoru pro německý prestižní časopis Kicker mluví o tom, jaké je to převzít a vést takový kolos. A říká, že si už nedovede představit, že by se v Bayernu měl v létě vracet na svou bývalou pozici asistenta,

– POVÍDKA TOMÁŠE BENDY„KRTEK V TURBANU“. O tom, co našel vyděšený sportovní ředitel pražské Sparty Tomáš Rosický v krabicích po odcházejícím šéfovi Adamu Kotalíkovi?

  • SERIÁL STADIONY EURO 2020 – třetí dílaneb Jak a proč se ME 2020 dostalo až do ruského Petrohradu a ázerbájdžánského Baku?

– HATTRICKÁŘ: Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na vtip a citát měsíce, těšit se můžete i na ty nejzajímavější události.

– HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu! V prodeji již od čtvrtka 6. února 2020!

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme dárky v podobě nových fotbalových knih.

Více na casopisyknihy.czhattrick.cz a send.cz