Hattrick

Král, Håland, Alexander-Arnold, Hapal, Panenka i Kodeš – velké příběhy a rozhovory! To vše v novém HATTRICKU

VELKÁ PŘÍLOHA K ME 2020 – PRVNÍ DÍL. Můžete se těšit na SERÁL HATTRICKU k EURO 2020. Tentokrát věnovaný období 1960 až 1976 se zlatým československým šampionátem v Jugoslávii. V původním interview o něm barvitě vypráví vynálezce vršovického dloubáku, fotbalový básník Antonín Panenka.

• Rozhovor s Antonínem Panenkou.
• Seriál Stadiony EURO 2020, IV. díl – Budapešť a Amsterdam.
• Evropské šampionáty 1960 až 1976 ve faktech.


– 6 PLAKÁTŮ– těšit se můžete na finalistu Ligy mistrů 2019 – TOTTENHAM HOTSPUR – a pražskou SPARTU v historických pruhovaných dresech ke 126. výročí klubu.

A dále na čtyři individuální plakáty hráčů: TOMÁŠE SOUČKA v dresu West Hamu United, MICHAELA KRMENČÍKA v barvách FC Bruggy, ERLINGA BRAUTA HÅLANDA v triku Borussie Dortmund a TRENTA ALEXANDERA-ARNOLDA v týmu FC Liverpool.

– VELKÉ PŘÍBĚHY:

ALEX KRÁL, který si připadá v Moskvě a tamním Spartaku jako král v ráji.

ERLING BRAUT HÅLAND, jenž dává po příchodu do bundesligy za Borussii Dortmund gól za gólem a láme všechny bundesligové rekordy.

TRENT ALEXANDER-ARNOLD, který prý neumí moc bránit, a přesto patří k z nejlepším obráncům na světě.

– INTERVIEW S ČESKÝM TRENÉREM SLOVENSKÉHO NÁRODNÍHO TÝMU PAVLEM HAPALEM před jeho nejdůležitějšími zápasy v životě – březnovou baráží o start na EURO 2020.

  • DALŠÍ INTERVIEW S JAROMÍREM ŠETERLEM, s bývalým reprezentačním manažerem a dlouholetým úspěšným klubovým funkcionářem (nejen) o tom, proč česká liga nepotřebuje samostatnost, o tom, proč VAR fotbalu spíš škodí, a proč by místo nadstavby Fortuna:ligu rozšířil ze šestnácti na osmnáct týmů.
  • INTERVIEW S GERARDEM PIQUÉM na téma FOTBAL a MÉDIA.
  • TÉMA FOTBAL A POLITIKA aneb Jak se stane, že nesportovní prezident začne fandit Slavii a proč hráč, který má cenu cca tři miliony, přestoupí za pětadvacet milionů korun?
  • ZAJÍMAVOST aneb POHÁDKA O JIŘÍM RYBOVI, jehož třetiligový klub z Převýšova, dnes z Chlumce nad Cidlinou, v Českém poháru kosí jeden ligový tým za druhým.
  • INTERVIEW S WIMBLEDONSKÝM VÍTĚZEM JANEM KODEŠEM, který býval i vynikajícím fotbalistou. Aneb jak se slávista stal nejlepším sportovcem Sparty?
  • SERIÁL KLUBOVÉ HYMNY. Už třináctý díl je věnován slavnému AC Milán.

– POVÍDKA TOMÁŠE BENDY„PRO KORONU KOLENO VRTAT“. O tom, jak a proč portugalský obránce FC Sevilla odešel hledat štěstí do Číny.

– HATTRICKÁŘ: Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na vtip a citát měsíce, těšit se můžete i na ty nejzajímavější události.–       

PŮVODNÍ REPORTÁŽ z Malta Cupu 2020.

– HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu!

V prodeji již od čtvrtka 5. března 2020!

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme dárky v podobě nových fotbalových knih.

Více na casopisyknihy.cz a send.cz.