Klubové rozpočty
Hattrick

Kde hospodaří s největším balíkem?


Jak vypadá tabulka po čtyřech kolech ligy? Řečeno také mluvou peněz, vedou ti nejbohatší. V čele jsou Sparta se Slavií, které ještě neztratily ani bod. Znamená to tedy, že Sparta a Slavia, dva lídři minulého ročníku, hospodaří s největším balíkem peněz?

Na tuto jednoduchou otázku vám odpoví magazín Hattrick. Na trhu je nyní jeho oblíbený Ligový speciál, který přináší fanouškům kompletní přehled o všech šestnácti účastnících nejvyšší soutěže. A to nejen v datech o jednotlivých hráčích, ale i o klubech a jejich hospodaření.

Není žádným tajemstvím, že největší balík peněz mají k dispozici pražské celky Sparta a Slavia. Kdo má přece jen o „kapku“ vyšší rozpočet? Hattrick odpoví. Stejně tak se v magazínu dočtete o dalších klubech.

Některé se snaží obě „S“ dohnat nejen na trávníku, ale i finančně, byť na poli ekonomickém to jde velmi těžko. A tipněte si, o kolik menší rozpočet má takový nováček ligy z Karviné!

Dost dohadům. Stačí si pořídit Ligový speciál magazínu Hattrick s vše se dozvíte z první ruky. Tato fakta v žádném jiném periodiku nenajdete. Čtěte Hattrick!