Hattrick 2/24
Hattrick

Jarní liga startuje s Ligovým speciálem


Tak fotbalový fanoušek se už dočká i v tuzemských podmínkách. Jarní část ligy je tu! A s ní i magazín Hattrick s tradiční a jedinečnou přílohou, která je jedinečným průvodcem pro všechny milovníky českého fotbalu. Co všechno Hattrick nyní nabízí?

Každému prvoligovému týmu je věnována dvoustrana, obsahující kompletní informace. Základem je soupiska týmů s detailními fotbalovými životopisy hráčů od žákovských let až po současný profesionální klub. Samozřejmostí jsou odchody a příchody, hlas trenéra, jeho plat. Nabízíme přehled o tom, jaká byla zimní příprava a jaké trumfy má daný klub pro jaro. Nechybí tip na umístění a také rozpočet klubu a aktuální tržní hodnota kádru. Prostě vše, co fanoušek potřebuje vědět o všech klubech před jarním výkopem a během všech jarních kol.

Hattrick své čtenáře nezahltí pouze daty a fakty z klubů, ale nabízí i poutavé čtení. Jedním z nich je analýza toho, jak se stal Ivan Hašek koučem reprezentace, velkou zimní novinkou byla změna majitele Slavie, takže titulek Křetínský versus Tykač jasně ukazuje, o čem bude v textu řeč. Hattrick přináší i exkluzivní interview s Vladimírem Coufalem. Nejen o fotbale a životě v Londýně, ale i o návštěvě olomouckého Belmonda. Vrátí se obránce West Hamu do reprezentace na EURO? Zabrousíme i do Anglie. Manchester City pod gilotinou, to je titulek textu o dodržování finančního Fair play, které stále nějak míjí nejlepší anglický klub posledních let.

HATTRICK s velkou jarní přílohou před ligou je pro fanoušky tím pravým průvodcem!