Hattrick

HATTRICK: Vše o pohárech a českých soupeřích

V plném proudu je sezona evropských pohárů, do jejichž skupinové fáze se dostaly i tři české kluby. Jak si v nich vedou, to fanoušci fotbalu jistě dobře sledují v aktuálním zpravodajství, měsíčník Hattrick pro ně ale nachystal informační nadstavbu – přílohu k Lize mistrů, Evropské lize a Konferenční lize.

Najdete v ní vše podstatné, co se týče všech 32 klubů, které bojují o „ušatý“ pohár v Lize mistrů. Každý klub jsme rozpitvali v oblasti hodnoty kádru, historické účasti v pohárech, nastínili jsme ideální sestavu a přidali i předstartovní výrok trenéra.

Najdete tam spoustu zajímavostí. Třeba tu, že kádr senzace letošní Ligy mistrů z Tiraspolu má nižší hodnotu, než poslední hráč výběru Realu Madrid. A přesto klub z Podněstří šokoval svět, když na Santiagu Bernabeu vyhrál.

Kromě faktů přináší příloha i tipy renomovaného komentátora O2 TV Sport Tomáše Radotínského. I on ale „nepouští“ šerify z Tiraspolu do další fáze Ligy mistrů. A kdo ji nakonec vyhraje? Podle nás jeden anglický tým…

Na stránkách Hattricku najdete i vizitky všech soupeřů Sparty, Slavie a Jablonce v Evropské a Konferenční lize, včetně tipů redakce. Schválně, co myslíte, kam to podle redakce dotáhne v letošních pohárech české trio?

Průvodce letošním ročníkem evropských pohárů by prostě neměl chybět ve výbavě žádného pořádného fanouška. Hattrick ji servíruje v plné parádě.