Hattrick 11/23
Hattrick

HATTRICK v plné palbě na trhu: Trenérovo (ne)odcházení, na tahu jsou dámy!

Ne, tohle není zavádějící titulek, naopak. Naznačuje, jak pestré a obsahově bohaté je nejnovější vydání magazínu Hattrick. Už je na trhu a nabízí se svými tématy opět malou fotbalovou cestu kolem světa. Šilhavý, Lingr, věrnost v Anglii, trenér s australskými kořeny, šampionát žen na Nové Zélandu a pak zpátky domů do Vyškova, jehož cesta na výsluní se vymyká zažitým českým standardům.

Přednost mají dámy, tak buďme galantní. Příloha Hattricku má v tomto vydání všeříkající titulek: Boom ženského fotbalu. Dozvíte se v ní o velké expanzi fotbalu v dámském vydání, o nedávném světovém šampionátu u protinožců, kde sice český tým chyběl, ale celý Nový Zéland tam pobláznila česká trenérka Jitka Klimková. Součástí přílohy je i rozhovor s koučem české reprezentace Karlem Radou i vzpomínka legendární Evy Haniakové.

Když jsme u trenérů, tak nemůžeme vynechat i první mužský tým země. Ten je zatím stále pod taktovkou Jaroslava Šilhavého. Analýzu jeho vystoupení v říjnu i zamyšlení nad tím, jaká je jeho pozice, nabízí další materiály v magazínu.

Tradiční rubrika Anglický trávník přináší zamyšlení nad klubovou věrností v Premier League, do prestižní soutěže je situován i příběh australského trenéra Postecoglua s výmluvným titulkem Klokan mezi kohouty.

Vraťme se zase domů, konkrétně do Vyškova. Tamní klub je nejen štikou druhé ligy, ale jeho majitel z Kamerunu má plány ty nejvyšší. Chce mezi elitu, ale jinak, než jsme v Česku zvyklí. Čtěte v Hattricku.

Máte rádi rockovou muziku a fotbal? Pak vás jistě zaujme i rozhovor s Kamilem Střihavkou, z úplně jiného soudku je zase povídání s šéfem ČUS Miroslavem Janstou, který se dotýká sportovní (ne)gramotnosti dětí.


MAGAZÍN HATTRICK PROSTĚ NABÍZÍ PESTROU NÁLOŽ FOTBALOVÉHO ČTENÍ!