Hattrick

HATTRICK: Supertrapas a stříbro z předměstí

Kdo byl největším frajerem fotbalového jara 2021? No přece fanoušci. Napřed měli skoro všude v Evropě zákaz chodit kvůli koronaviru na fotbal a pak se téměř jako jeden muž postavili proti projektu bohatých, kteří chtěli být ještě bohatší. O tom všem se můžete dočíst v nejnovějším vydání magazínu Hattrick.

Tradiční rubrika Hattrikář přináší obvyklou směsici příběhů a událostí posledního měsíce. Minulému období dominovala snaha o vytvoření Superligy bohatých, jimž ale fanoušci vlastních klubů vystavili stop. Nejvíce to asi muselo štvát italského bosse Juventusu Turín Andreu Agnelliho, který si v Hattricku vysloužil pojmenování Zbabělec měsíce.

Z veselejšího soudku je pohled na druhé nejvyšší patro českého fotbalu. Překvapení sezony se tam jmenuje SK Líšeň. Klub z brněnského předměstí to dotáhl až na druhé místo ve druhé lize. Voják z povolání, výrobce dýmek, účetní, prodavač, to jsou profese líšeňských borců, kteří si fotbalem jen přivydělávají. Nebýt divného covidového jara, mohli se ucházet o postup do první ligy. 

Hattrikář nabízí i krátký příběh bývalého trenéra Tottenhamu, jemuž se přezdívá Special One. A nebo chorvatského útočníka, který během svého zranění odmítl plat a věnoval ho na charitu. A také pohled na to, zda domácí prostředí i před prázdnými tribunami je ve fotbale velkou výhodou.

Magazín Hattrick nabízí opět bohatou a pestrou nálož fotbalového čtení.

zdroj foto: Juventus FC