Hattrick 1/24
Hattrick

HATTRICK: První číslo v superroce 2024!


Páni, rok 2024 to bude rok jako …. dosaďte si sami. Každopádně se fotbalový fanoušek má nač těšit. Česká nejvyšší soutěž dostane v létě novou finanční injekci z televizních práv, ještě předtím se tři české týmy představí v jarním osudí evropských pohárů a hlavně: český národní tým pojede na EURO. A magazín Hattrick o všech těchto událostech bude informovat. A začínáme už nyní v prvním čísle, které je na trhu. Co nabízí?

Stalo se naší tradicí, že rok zahajujeme oblíbeným plakátovým speciálem. Najdete v něm rovných 40 plakátů, hezky napůl rozdělených mezi týmy a individuality. Než svět médií zahltí eurohorečka, přinášíme plakáty osmifinalistů Ligy mistrů, s nimi Spartu, Slavii i Plzeň jako účastníky jarních play off a k tomu hvězdy, které jste mohli vidět na obrazovkách v televizních přenosech evropských pohárů. Čeká vás opravdu skvostný výběr!

Potěšíme i ty fanoušky, kteří raději než fotografie hledají v Hattricku písmenka. A zejména ty, kteří se už stali šťastnými majiteli vstupenek na zápasy českého týmu na EURO v Lipsku a Hamburku. Přinášíme malého fotbalově-cestovatelského průvodce, jež vám poskytne základní údaje o cestě, pobytu i možnostech vyžití v obou německých městech, které jistě zavalí česká vlna.

První Hattrick v kalendářním roce jako tradičně nabízí i kroniku loňských událostí ve statistické podobě, přehled mistrů jednotlivých zemí, pohled do TOP 5 evropských lig a navíc i do české. Součástí prvního vydání je i kompletní přehled, kdy letos magazín Hattrick vyjde.

PRVNÍ ČÍSLO MAGAZÍNU HATTRICK V SUPERROCE 2024 JE NYNÍ NA TRHU!