Jaroslav Šilhavý
Hattrick

(Ne)odcházení Jaroslava Šilhavého

Do týdne bude jasno: postoupí česká fotbalová reprezentace na EURO v roce 2024? Rozhodne se v Polsku a pak doma s Moldavskem. A taky se zřejmě rozhodne o osudu trenéra české reprezentace Jaroslava Šilhavého. S čím do posledních dvou zápasů kouč vstoupil a v jaké situaci jeho výběr před posledními zápasy byl, to vám nabízí poslední číslo magazínu Hattrick, které je nyní v prodeji.

Jen si vzpomeňte: debakl v Albánii a pak upocená výhra a Faeřany v Plzni. A k tomu „tisíce děkovných dopisů“ do Polska, které jen remizovalo doma s Moldavskem a určilo tak, že Česko má cestu na EURO ve svých rukou a nemusí se ohlížet na výsledky konkurence. Co tomu ale předcházelo? O čem jsme v hattrickové analýze reprezentace psali?

  • O nominaci před zmíněnými zápasy v říjnu a nejasnosti kolem některých hráčů.
  • Čekali jste od trenéra slova: „Končím, už na to nemám?“ Vy možná ano, ale Šilhavý jede dál, jako v reklamě na automobilového partnera reprezentace. Jenže kam jede?
  • Měl vůbec trenér nějakou vizi a koncepci? Pokud ano, proč ji neukázal a nepoužil?
  • Jak se k jeho (ne)odcházení a (ne)pokračování postavil FAČR v čele s předsedou mPetrem Fouskem?

Nebuďme jen kritičtí, Jaroslav Šilhavý si „kýble“ špíny nezaslouží, vždyť pořád máme šanci splnit základní postupový cíl. O tom je i článek z kategorie „Proti proudu“, takže v Hattricku si přijdou na své ti, kteří současného kouče kritizují a vyhazují a také ti, kteří ho hájí. Takže vzhůru k trafikám a prodejním stánkům pro nejnovější HATTRICK, z jehož titulní stránky se na vás usmívá (nebo mračí) právě Jaroslav Šilhavý.