Hattrick 10/23
Hattrick

HATTRICK je na trhu v plné fotbalové palbě: Derby, Šilhavý, Liga mistrů i Fisher


Měsíc utekl jako voda a na trhu nyní najdete nové číslo magazínu Hattrick. Září bylo silně našlapané špičkovým fotbalem a tomu odpovídá i obsah magazínu, na jehož titulní straně vás jistě zaujmou kapitáni dvou nejslavnějších a nejúspěšnějších tuzemských klubů – Sparty a Slavie.

Už úvodní titulek – Nechutné derby – ale poukazuje na zápas, který měl být ozdobou stále se lepšící ligy, ale stal se spíš varovným mementem, jak by duel dvou špičkových týmů vypadat neměl. Uklidníme vás, drtivá většina zbývajícího čtení v novém Hattricku je pozitivní a tak si jistě vyberete z pestré palety žánrů i lokalit, kam se Hattrick dostal.

Těšit se můžete na obsáhlou přílohu k právě probíhajícím evropským pohárovým soutěžím. V každé ze skupin Ligy mistrů najdete na stránkách nejen údaje o klubech, ale i ideální sestavy, výhledy na konečné umístění a tržní hodnoty kádru. Prostě ideálního průvodce ke sledování Champions League v televizi. Na své si přijdou i příznivci všech tří českých klubů v Evropské a Konferenční lize, představujeme vám soupeře Sparty, Slavie i Plzně, navíc k tomu přidáváme i profily hvězd týmů, které přijedou do Prahy či do Plzně.

Nechybí ani kompletní los skupin s českými celky a statistici jistě přivítají i historický přehled vítězů všech tří pohárů. Září i říjen jsou také ve znamení reprezentace. Ta česká si zkomplikovala cestu na EURO domácí remízou s Albánií. Analýza s titulek „Reprezentace pod závojem nerozhodnosti“ nastiňuje problém, s nímž se současný Šilhavého výběr potýká. Pestrost čtení aktuálně nového magazínu Hattrick zajistí jako vždy Anglický trávník Jiřího Hoška, který si nyní bere na paškál sudí na Ostrovech, původní rozhovor našeho spolupracovníka nás zavede do Berlína, kde tamní Union zásluhou Urse Fischera hraje poprvé v historii Ligu mistrů. A pokud vás baví fotbal pouze v digitální podobě na počítačích, dozvíte se v Hattricku, co je v této oblasti nového a vlastně i revolučního, neboť „FIFU“ si už prostě nezahrajete!

MAGAZÍN HATTRICK PROSTĚ NABÍZÍ PESTROU NÁLOŽ FOTBALOVÉHO ČTENÍ.