Hattrick

Hattrick: EURO příloha s kompletním programem

Evropský šampionát napříč kontinentem už výrazně klepe na dveře a důkladně se mu věnuje i nejnovější vydání magazínu Hattrick. Příloha k EURO obsahuje celou řadu zajímavostí a také to nejdůležitější.

A tím je program šampionátu. Pokud ještě nemáte v kalendáři zaškrtnuty termíny zápasů českého týmu a další hity základních skupin, tak máte ideální možnost najít kompletní rozpis v příloze magazínu Hattrick. Od prvního duelu po finále.

Kromě toho přináší tato vnitřní příloha i tradiční profil někdejší hvězdy evropských šampionátů. Pod titulkem Anděl s ďáblem v těle si můžete přečíst o vynikajícím francouzském fotbalistovi Zinedinu Zidanovi. 

Zajímavé jsou i střípky z předchozích šampionátů. Dozvíte se o netradiční svatební noci v Londýně v roce 1996, o „Fantomasovi“ s píšťalkou, o vysoké škole hanáckého profesora, z níž těží i nynější kouč české reprezentace. 

Zabrousíme i k jednomu kiksu jinak velmi spolehlivého strážce české svatyně i k fotbalové verzi zábavního talkshow Karla Šípa. Poslední příběh je spjat s nečekaným střelcem finálového duelu před pěti lety, kdy Portugalec Éder dostal jednu z mnoha gratulací i z anglického kriminálu.

Prostě Hattrick je jako vždy plný fotbalových informací a nyní cíleně zaměřen na blížící se EURO.

zdroj foto: UEFA