Hattrick 09/23
Hattrick

HATTRICK: Cesta kolem světa s fotbalem!

Prázdniny končí, ale čas pro cestování nikoliv. Fotbalová sezona je v plném proudu a tak se sluší se za ní podívat. A nemusíte přitom vytáhnout paty z domova. Magazín Hattrick nabízí ve svém zářijovém čísle, které nyní přichází na trh, opravdovou cestu kolem světa. Nevěříte? Tak čtěte, bude to jako vždy stát zato!

Vyrážíme z domova, konkrétně z Plzně. Tamní Viktoria má nového majitele a rozhovor s Martinem Dellenbachem jistě zaujme nejen fandy západočeského klubu. Jedeme dál na západ: Právě v Německu, Itálii, Španělsku, Itálii a Francii se hrají nejlepší ligové soutěže na světě a Hattrick k nim přináší už svoji tradiční přílohu s losem, soupiskami, ambicemi a hvězdami. Pokud se na chvíli zdržíme kousek za Rozvadovem, konkrétně v Mnichově, tak právě tam píše svoji novou kariérní kapitolu Harry Kane. O co všechno přijde Premier League a Tottenham, je rovněž součástí Hattricku.


Fotbal v Americe? Pardon, soccer. Ten je za velkou louží na vzestupu a v létě dostal ke své propagaci tu nejlepší personu. Mistra světa Lionela Messiho. Přečtěte si jeho americký příběh. Přes Tichý oceán se dostáváme do Asie, konkrétně do Saúdské Arábie, kde je fotbalová horečka v plném proudu a kopy dolarů lákají hvězdy z Evropy. Co vše to přináší a kdo se už v poušti upsal, to rovněž nabízí magazín Hattrick.


Takže neváhejte, cesta kolem fotbalového světa s magazínem Hattrick je nyní k mání na tradičních prodejních místech.

Hattrick 09/23