Hattrick

Fotbalová abeceda od A do Z

Tradiční pestrou všehochuť přináší ve svém zářijovém vydání pravidelná rubrika hattrikář magazínu HATTRICK. Najdete v ní nejen zavedené a už klasické rubriky, ale i další střípky a zajímavosti ze světa míče kopaného. Pojďme ochutnat tak trochu podle abecedy.

A jako alkohol. U nás je to (skoro) normálka, jít na fotbal a dát si pivečko a párek. Jenže jak je to v Kataru, v muslimské zemi, kde se alkohol veřejně prodávat nesmí. Najde se řešení?

C jako covid: Ne, už nebudeme strašit zavřenými tribunami a odloženými zápasy a turnaji. Covid má ale na svědomí jeden hřích z loňska, kdy se neodehrálo utkání jihoamerické kvalifikace o MS mezi Brazílií a Argentinou. Jakou to má dohru? 

H jako Hancko. Prozradíme, není to ani frajer, ani zbabělec, jak by si někdo po vypadnutí Sparty z Evropské konferenční ligy mohl myslet. Slovenský stoper už na Letné nepůsobí, přesto mu patří jeden primát české ligy. Jaký?

V jako Vrba: Baník po vedením kdysi proslulého kouče stále tápe a fanoušci se ptají, zda-li už nemá Pavel Vrba po sezoně. Tak schválně, do které pravidelné kolonky jej v září Hattrick zařadil?

X jako Xavi. Trenér Barcelony v létě proslul jedním výrokem, který se vztahoval k jednomu nejstaršímu a nikdy neměněnému fotbalovému pravidlu. Co strůjci slavné tiki-taky nejvíc vadí?

Odpovědi na nastolené otázky najdete v nejnovějším vydání magazínu Hattrick. A s nimi i pořádnou nálož dalšího fotbalového čtení.