Hattrick

Fotbal a roušky, to se na Maltě rýmuje

Říkat, že jsme v dnešní době první na světě, není v koronavirové době zrovna lichotivé. Ale Česko bylo první i v lednu, ale v daleko příznivější záležitosti. Český pořadatel totiž zorganizoval v této divné covidové době jeden jediný mezinárodní fotbalový turnaj, který evropský kalendář napříč kontinentem v této zimě nabízel. Všichni ostatní to vzdali. Jen sázková kancelář Tipsport ne. Do své vlajkové fotbalové lodi s názvem Tipsport Malta Cup šla naplno, věrna krátké a úspěšně se rozvíjející tradici. 

Na národním stadionu Ta Qali na ostrově ve Středozemním moři tak mohl ve vzorné kooperaci s tamní stranou proběhnout 3. ročník Final Four. Turnaje, který vstoupí do dějin. A magazín Hattrick byl přímo u toho a přináší ve svém čísle exkluzivní reportáž.

Co v ní najdete? 

Nejen postřehy redaktora ze samotného ostrova, kde se nošení roušek stalo symbolem boje proti covidu. Bez pardonu, bez výjimek, ale zase s otevřenými obchody a restauracemi. 

Na Malta cupu se představily dva české týmy. Sigma Olomouc a Zbrojovka Brno. Měli jsme možnost nakouknout do zákulisí týmů, mluvit s trenéry i hráči. Najdete zde i fotografie přímo ze stadionu, prostě kompletní reportáž včetně oslav narozenin v případě trenéra Olomouce Radoslava Látala či hledání útočníka v případě brněnského kouče Richarda Dostálka.

Stačí si pořídit nové číslo magazínu Hattrick a maltské fotbalové menu budete mít na talíři.

zdroj foto: Profimedia – TN Nova