Hattrick 03/24
Hattrick

EURO se blíží, koho nominuje Hašek?

Evropský šampionát už klepe na dveře a největší fotbalová událost roku se už promítá i do nejnovějšího vydání magazínu Hattrick. Tradiční nezávislý měsíčník nabízí pestrou směs čtení, při němž si přijdou na své jak milovníci historie, tak i současnosti. A pokud si i vy lámete hlavu, kdo bude v konečné nominaci trenéra Haška, tak jste v Hattricku na správné stopě.

Ivan Hašek brzy odtajní nominaci na první dva přípravné zápasy. Kdo v ní bude? To pochopitelně nevědí ani v Hattricku, zato zde přispěchali s velmi širokou nabídkou „stavebního materiálu“ pro závěrečný turnaj. Dočtete se i jak by mohla vypadat ideální jedenáctka, sestava pouze z krajánků a taky tzv. sci-fi sestava.

Historii EURO se věnuje první díl přílohy k dějinám evropského šampionátu. Tentokráte jsme si posvítili na československé nepostupy na závěrečné evropské hostiny. Bylo jich celkem šest.

Zpátky do současnosti. Na EURO v Německu se s největší pravděpodobností představí i muž, který je hvězdou bundesligy, přišel do ní z Londýna a dosud nikdy nic nevyhrál. Tušíte správně, že jde o Harryho Kanea. Rozhovor s ním přivítají jak fanoušci Bayernu, tak i Anglie.

Kromě textů k EURO nabízí nový Hattrick mimo jiné téma vzestupu španělské Girony, rozhovor s koučem Baníku Pavlem Hapalem a také s hradeckým Messim, tedy s Václavem Pilařem.

HATTRICK s přílohou před EURO je pro fanoušky tím pravým průvodcem!

Hattrick 03/24