Hattrick 05/24
Hattrick

Co s nadstavbou? Zlatá klec se hroutí!

Evropský šampionát už pomalu klepe na dveře, v redakci Hattricku se už připravuje populární Průvodce mistrovstvím Evropy, ale na trh se nyní dostává „klasické číslo“, jako vždy s plnou náloží fotbalového čtení. Co všechno květnový Hattrick přináší?

Na titulní straně uvidíte v emocích hráče Sparty Birmančeviče a slavistu Jurečku. Texty v Hattricku se budou točit kolem ligové nadstavby. Píšeme o ní v rubrice Nastavený čas s výmluvným titulkem, že nadstavba je trpěná, ale nespravedlivá. Finále ligy rozebírají redaktoři i v pravidelné Přestřelce, v níž se glosují šance na titul po základní části. Na ligové téma zahraje i redakční anketa o nejlepší a nejhorší hráče, trenéry a rozhodčí právě končícího jara.

Pojďme z Česka do zahraničí. Určitě jste zaregistrovali, jaký boom nabrala saúdská liga po nedávném MS v Kataru. A jak je na tom liga v této části světa nyní? Titulek analýzy napoví: Spadla zlatá klec. Z daleké ciziny je i exkluzivní reportáž z Indonésie. Dozvíte se mimo jiné, jakým dopravním prostředkem jezdí Ondřej Kúdela v Jakartě na zápasy…

Kde naopak prožívá fotbal neustálý rozkvět, je Anglie a její Premier League. Manchester City zřejmě míří za čtvrtým titulem v řadě, v čemuž mu výrazně dopomáhá Phil Foden. Jeho příběh si můžete přečíst pod titulkem Budoucí legenda. V Liverpoolu po sezoně končí Jürgen Klopp, ale pokračovat by v klubu měla Mona Nemmerová. Nevíte o koho jde? Prozradíme, že o jednu z nejdůležitějších žen v království na Anfield Road. Stará se totiž o stravu Salaha a spol. Ale jak! Doporučujeme se do textu začíst.

Pojďme zpět, ve třetím díle historické přílohy k EURO se vracíme do slavné Jugoslávie 1976 a popisujeme, jak padly všechny góly, které vedly (a nebo překážely) v cestě za československým zlatem. K EURO se váže i exkluzivní rozhovor s Markem Heinzem, který prožil vrchol své kariéry v Portugalsku 2004.

HATTRICK s přílohou před EURO a pestrou náloží fotbalového čtení je pro fanoušky připraven na trhu!