Hattrick 6/23
Články,  Hattrick

Červnový HATTRICK: Jaká byla liga a co čeká lvíčata?

Dvě hlavní témata se linou červnovým vydáním magazínu Hattrick, který právě nyní vstupuje do prodejní sítě. Tím prvním je skončený prvoligový ročník, na jejímž konci se po devíti letech radovala Sparta. A tím druhým je blížící se EURO hráčů do 21 let, na němž nebudou v Rumunsku a Gruzii česká lvíčata chybět. Oba dva fotbalové bloky nabízí v Hattricku jako vždy poctivou nálož třeskutého čtení.
Pojďme nejprve k tématům o lize.

Po třech „historických“ dílech ke 30 letům samostatnosti české ligy se nyní dočtete nejaktuálnější pohledy na uplynulý ročník. Do souvislostí, mnohdy přehlížených, vás navede exkluzivní rozhovor s bývalým reprezentantem Milanem Luhovým, který vnímá prvenství Sparty poněkud jinak než další experti z českého fotbalu. Mnohé už naznačí i titulek rozhovoru: Konec silné české trojky.

Pochopitelně jsme se podívali na Spartu i jinýma očima. Zajímavé jsou pohledy dvou zahraničních novinářů na Briana Priskeho, nechybí ideální jedenáctka podle Hattricku, ani tři nejlepší hráči ligy. Zhodnotili jsme i trenéry, rozhodčí, akce a přidali i tradiční vysvědčení všech šestnácti klubů.

Koncem června vypukne v Rumunsku a Gruzii evropský šampionát hráčů do 21 let. Kompletní manuál si můžete nastudovat právě v Hattricku. Vedle programu, vizitek českých lvíčat, historických rekordů si přečtete jednak rozhovor s trenérem Janem Suchopárkem a jednak si můžete zavzpomínat na zlato českého týmu. Už od něj uplynulo jednadvacet let.

Pokud chcete ve fotbalovém magazínu rozšířit svůj obzor i o zahraničí, jste na správné adrese. V Innsbrucku pořídil náš spolupracovník rozhovor s německým trenérem Ralfem Rangnickem, přinášíme hollywoodský příběh velšského Wrexhamu a taky pokusu německého Düsseldorfu o zrušení vstupného na jejich zápasy. A jste-li milovníkem fotbalu a filmů zároveň, můžete si přečíst rozhovor s výkonným
ředitelem karlovarského MFF Kryštofem Muchou.

TO VŠE NABÍZÍ ČERVNOVÉ ČÍSLO MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ NAJDETE NA OBVYKLÝCH PŘEDPRODEJNÍCH MÍSTECH.