Hattrick

ČAFH po roce pořádá letní tréninkový kemp

Jedním z nejzásadnějších projektů České asociace fotbalových hráčů (ČAFH)  je letní kemp pro profesionální fotbalisty, kteří se chtějí kvalitně připravit na novou sezonu, nebo potřebují vyplnit volný čas formou tréninku.

Profesionálním hráčům, kteří se kempu zúčastní, je poskytnut kompletní profesionální servis od kvalitního zázemí, po fyzickou a technickou průpravu, to vše pod vedením realizačního týmu složeného výhradně z profesionálů.

Letošní kemp se bude konat v termínu od středy 23. 6. 2021 do soboty 3. 7. 2021 na hřišti v Praze – Lysolajích a hlavním trenérem bude stejně jako v loňském roce Martin Hašek starší.

„Najít vhodný termín nebylo úplně jednoduché, letní pauza je mimořádně krátká a kluci zároveň potřebují nějaký čas na odpočinek, i to je před začátkem přípravy důležité. Nakonec jsme zvolili přelom června a července a stejně jako loni jsme jako trenéra oslovili Martina Haška, se kterým jsme byli mimořádně spokojeni.“ říká Pavel Hašek, který má organizaci kempu tradičně na starost.

V minulosti se kempu zúčastnila řada fotbalistů, kteří i díky této zkušenosti získali nové angažmá. Věříme, že stejně úspěšní budou i hráči, kteří se zapojí letos a jsme připraveni pro to udělat maximum. „Hráči budou mít k dispozici parádní hřiště a profesionální podmínky, ve kterých se můžou připravovat na novou sezónu!“ dodává hlavní trenér kempu Martin Hašek st.

Zájemci o účast na kempu se mohou hlásit sportovnímu řediteli ČAFH Pavlu Haškovi na telefonním čísle +420 777 244 154 nebo na emailu sekretariat@cafh.cz