Hattrick

BigMat již třetím rokem podporuje mládežnický fotbal

BigMat ProSport je mezinárodní sponzorská akce evropské sítě stavebnin BigMat, která si klade za cíl podpořit mladé amatérské fotbalisty a fotbalistky, a to formou zakoupení kompletních sad dresů pro vybrané týmy od prémiových značek Adidas, Hummel a Uhlsport v hodnotě 25 tisíc korun.

Přátelství, respekt, solidarita, týmový duch a překonávání sebe sama jsou sportovní hodnoty překračující individuální zájmy a upřednostňují kolektivní sílu, kterou v BigMat podporujeme. Fotbal je krásná kolektivní hra, u které úspěch záleží vždy na stavbě celého týmu a jeho strategii. Podobnou paralelu lze najít také ve stavebnictví. Proto není divu, že BigMat sponzoruje mládežnický fotbal.

Za poslední tři roky jsme sponzorovali téměř tisíc klubů v celé Evropě, což představuje až 24 tisíc hráčů v dresu BigMat. V Česku jsme v prvním a druhém ročníku sponzorovali po dvaceti amatérských klubech (hráči U13 až U15), zatímco ve třetím ročníku sponzorské akce je to již osmadvacet klubů s hráči U7 až U11.

Jistě stojí za zmínku, že jedním z letošních vybraných klubů je Mongaguá Ústí nad Labem, což je klub s hráči z problémové lokality v Krásném Březně a díky iniciativě zakladatele pana Pulka jsou místní děti vedeny ke sportu, disciplíně a fair play.