Blogy

Berbr, Damková, Chovanec, Šádek a ligoví sudí křepčili na plese. Společenská událost roku, nebo tanec s vlky?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY. Ples v Opeře? Slavnostní vyhlášení Českých lvů? Kdeže. Událostí tuzemské společenské sezony se za pouhých 500 korun už tradičně stal v pátek 28. února 2020 od 20 hodin v plzeňském Parkhotelu XVII. reprezentační ples fotbalistů v režii Plzeňského fotbalového svazu. Tomu, jak známo, šéfuje místopředseda Fotbalové asociace ČR (FAČR) Roman Berbr. O tom, jak to v pátek v Plzni vypadalo, se proto můžete přesvědčit i na oficiálních stránkách FAČR.

Všiml si toho i šéfkomentátor serveru Seznam Zprávy Luděk Mádl, který udělal celé akci reklamu na Facebooku s komentářem: „Tradiční vrchol společenské sezony, ples Plzeňského KFS obrazem:nechybí řada ligových rozhodčích, jejich guru Jozef Ch., delegace z Viktorie Plzeň či FK Ústí nad Labem… a Don Corleone v rudém i s chotí.“

Tak si to rozšifrujme: Jozef Ch. bude ctihodný předseda komise rozhodčích Jozef Chovanec, v delegaci Viktorie Plzeň poznáváme samotného pana generálního ředitele vicemistrovského klubu Adolfa Šádka, mezi rozhodčími poznáváme tváře Pavla Fraňka, Petra Ardeleana a dalších mužů s píšťalkou či praporkem. Don Corleone v rudém i s chotí bude nejspíš Roman Berbr s další členkou výkonného výboru FAČR a bývalou šéfkou komise rozhodčích Dagmar Damkovou.

Více na eFotbal.cz...

Zdroj fotky: fotbal.cz