Hattrick

Benzema, Infantino a Krmenčík na jedné lodi! Čtěte v HATTRICKU 

Víte, co mají společného tyto tři známé persony z fotbalového prostředí. Na první pohled byste asi řekli, že nic, že je to „každý pes, jiná ves.“ Všichni tři se ale dostali do pravidelné rubriky Hattrickář stejnojmenného fotbalového magazínu.

Každý samozřejmě za něco jiného. Karim Benzema se u nás stal Frajerem měsíce za svoje účinkování v Lize mistrů. Z ní vystřelil v osmifinále Paris St. Germain, ve čtvrtfinále pak Chelsea také třemi brankami v Londýně a jednou postupovou v prodloužení na San Bernabeu a přispěl i k postupu do finále přes Manchester City.

To Michael Krmenčík trčí na opačném pólu sportovní formy. Ve Slavii se neprosadil a víc než fotbalem zaujal oslavou jednoho z mála svých gólů, pohříchu do plzeňské sítě, a hanobením klubu, který jej poslal do světa. Od té doby po něm ani neštěkl pes. Stal se přeceňovaným měsíce.

A Infantino? To je podle HATTRICKU zbabělec, nejen za to, jak tento Putinův kámoš a držitel jeho vyznamenání, řídil zasedání Výkonného výboru FIFA v Kataru. Návrh pozastavit členství i Rusku se na program zasedání vůbec nedostal. Video o válečných zvěrstvech ukrajinský zástupce na kongresu v Kataru přehrát nesměl. Místo toho Gianni Infantino prosadil se svými kumpány zařazení ruštiny na seznam oficiálních jazyků užívaných na půdě FIFA. Pašák, co?

Tradiční rubrika Hattrikář pak nabízí i další drobné zajímavosti ze světa míče kopaného. Najdete ji v květnovém čísle magazínu HATTRICK s Cristianem Ronaldem na obálce. Pokud jsi ho ještě nekoupili, máte poslední možnost a nejvyšší čas! Bude totiž na trhu ještě dva dny, ve čtvrtek 9. června vychází nové, červnové číslo HATTRICKU!