Hattrick

Balet na trávníku, jízda i po karanténě a papaláši ve V.I.P.

Tradičně velmi pestrou směsici fotbalových událostí i „drbů“ přináší rubrika Hattrikář v poslední vydání tohoto magazínu. Všímá si nejen slavného vyřazení Leicesteru Slavií Praha v play off Evropské ligy, ale i dalšími událostmi spojenými s tímto klubovým svátkem.

Vzpomenete si ještě, kdo všechno se přišel podívat na tento zápas v Praze? Těch „papalášů“ bylo fakt dost, ale nejvíc se mezi nimi vyjímal Roman Prymula, v té době ještě poradce premiéra, který pár hodin před výkopem v televizi plamenně hovořil o tom, aby lidé seděli doma a nikam nechodili. Uznejte, mohl někdo ve fotbale troufnout tohoto „Zbabělce měsíce“?

Z opačného soudku koronavirových příběhů jsou fotbalisté Slovácka. Prohráli sice doma se Slavií, ale v jejich cestě k evropským pohárům je nezastavila ani karanténa a totální stopka na 14 dní v tréninku i zápasech. Dotáhne Svědíkův tým svoje senzační tažení až do pohárové Evropy?

S ní má bohaté zkušenosti uruguayský snajpr Edinson Cavani. Určitě je zajímavé, jakým způsobem se tento útočník udržuje v kondici a formě. Je to činnost veskrze náročná, uznávaná v úplně jiných společenských kruzích, ale podle Cavaniho prý hodně prospěšná.

Více vám prozradí magazín Hattrick, z jehož titulní strany se na vás culí Cavaniho reprezentační spoluhráč Suárez.

zdroj: aktualne.cz